Zrecenzowano 23 lipca 2015

Pokój 2+2 (w tym piętrowe łóżko dla dzieci). Pokój wystarczająco przestronny. Od wschodniej strony. Z małym balkonem. Łazienka ok - ale z kiepską wentylacją - co szczególnie w czasie upałów było dokuczliwe. Brak klimatyzacji w pokoju. Była jedynie w restauracji i części holu i recepcji. Sprzątanie pokoju raczej OK. Wymiana ręczników bezproblemowo codziennie. Internet - w pokojach płatny, a w okolicy recepcji bezpłatny (ale jego "jakość" - tragiczna). Restauracja / wyżywienie - raczej ok - choć czasami wydaje się monotonne - ze względu na Brytyjczyków i ich smaki. Do dyspozycji 3 baseny - okupowane w większości przez Brytyjczyków. Sporo animacji dla dzieci i dorosłych. Jest tez wystarczający parking dla samochodów.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, robinfen
Zrecenzowano 26 marca 2015 z urządzeń przenośnych

Byłam z 4letnim synem - poza początkowa wpadka z pokojem który nad ranem został zmieniony nie mam żadnych zastrzeżeń.
Fantastyczna obsługa
Jedzenie- fakt robione pod Anglików .
Sprzątane codziennie
Wymiana ręczników codziennie
Jedyny minus to daleko do targu ale bez problemu mozna dojeżdża ciuchcia z czego mały miał mega frajdę ;)

Data pobytu: czerwiec 2014
2  Dziękujemy, Hanna I
Zrecenzowano 6 stycznia 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel nie powala niestety kiepskie i monotonne jedzenie robione tylko pod anglielskich turystów i bardzo dużo głośnych anglików pokoje malutkie ,brak plaży plusem duży wybór alkoholu i fajna pogoda na majorce do plaży większej dowozi hotelowy bus

Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, wacha88
Zrecenzowano 20 października 2014

Caly urlop był fantastyczny. Byliśmy tam cala rodzina dwie osoby dorosle i dziecko , wraz z naszymi przyjaciolmi również dwie osoby dorosle i dziecko. Okolica spokojna piękne widoki.
W tym hotelu sa 3 baseny w tym jeden podwójny,2 korty tenisowe, boisko do gry w pilke nozna i w siatkowke, 2 stoly do tenisa oraz mini pole golfowe. W sezonie co godzine jakies konkursy lub zabawy, wiec nudzic się nie można.
Sa 2 bary na zewnątrz: w nich lody z maszyny, drinki super. Jedzenie bardzo smaczne. Plaza mala 5min. piechota , a do dużej dowozi mini bus . Jedynie pokoje bez rewelacji ale my w pokoju nie spędzamy zbyt wiele czasu wiec nam to nie robilo roznicy. Naprawde polecam jak na 3 gwiazdki i taka cene to super hotel.

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Low Cost Holidays
2  Dziękujemy, krzysiegerda
Zrecenzowano 14 lipca 2014

Dzis wrocilismy z naszego holiday'a... spedzilismy tam 8nocy...
Lot super, transfer z lotniska do hotelu trwal wiecznošc okolo 2h.. w opisie niecala godz.
Hotel stary, ale za to b czysty, pokoj jak na 3osoby 2xdorosly plus dziecko -wystarczajacy, lozka b wygodne, codziennie czyste reczniki
Jedzenie,kuchnia pod anglikőw,codziennie świerze owoce pieczywko, restauracja od rana do pøznego wieczoru,
Baseny czyste
Gry zabawy dla dzieci,mini disco co wieczor, super moj synek zadowolony.
Na plaze free mini bus co chwilke super
Internet free ale tylko okolicy recepcji
Sklepik w hotelu
Halas do pøznej nocy,od ulicy, z korytarza ... wrazenie mialam jakby nie bylo drzwi w naszym pokoju...
Blisko hotelu jest oczyszczalnia sciekow..zapachy codziennie byly suuuper :( z wiatrem wszystko do pokoju..zamykac balkony
Droga do plazy blisko hotelu extremalna... Na plazy pelno meduz, bylismy tam tylko raz.... znalezlismy lepsza plaze free mini bus tam jezdzi.
Od hotelu pieszo wszedzie daleko.... Owadòw b duzo.

Czy polecam... ciezko powidziec..ja na pewno juz tam nie wroce....
Transfer ?
Lepiej taxi szybciej. Dzis wracalismy ... z hotelu na lotnisko jechalismy 2.5h koszmar... ludzie wymiotowali..

• Data pobytu: lipiec 2014
Dziękujemy, holidayka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 4409, Director de Relaciones con Clientes, HSM Canarios ParkOdpowiedź udzielona 17 lipca 2014

Dear guest,

We are grateful for your evaluation and your commentary.

We are glad to know that you liked our hotel but we are sorry to read that you were not satisfied with the location.

Our cleaning workforce will be happy about your positive remarks, as our first priority is to make your holiday as enjoyable as possible.

We would like to thank you for your constructive criticism and confirm that we have passed this information on to the person who is responsible for that area in order to ensure improvement where possible.

We would be happy to welcome you again in our hotel or in one of the hotels within our “Hoteles Saint Michel” chain in Mallorca.

With kind regards,

HSM Customer Service