Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Na początek o jedzeniu. Cóż, mogłoby być lepsze ale przynajmniej jest spory wybór i codziennie coś innego. Pokoje za to są bez zarzutów, dobry standard i czyste. Hotel jest duży, jest kilka basenów do wyboru. Jest co robić bo za dnia są animacje, a wieczorami są występy, część z nich robione przez animatorów. Widać, że animatorzy się starają i wkładają w to dużo pracy. Tutaj chcę pozdrowić polskiego animatora Przemka, który dobrze prowadzi yogę i zapadł nam w pamięć przez rozmowy z nami. Reszta personelu hotelu, barmani, kelnerzy też są mili i uśmiechnięci.
Nie mieliśmy żadnych problemów z kolejkami przy barze jak to niektórzy piszą. Wystarczy przyjść o odpowiednich porach, a nie w środku show.
Polecamy hotel

Dziękujemy, KrzysArtur
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Club Martha'sOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Witaj KrzysArtur
Dziękujemy bardzo za napisanie tego pozytywnego komentarza. Jest nam bardzo miło, że mieliście Państwo udany pobyt i, że byliśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom co do standardu hotelu, czystości i oferty gastronomicznej. Dziękujemy bardzo za miłe słowa dotyczące naszego personelu, zadowolenie naszych gości jest dla nas niezwykle motywujące.
Jeszcze raz dziękujemy za wybranie nas i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecamy ten hotel. Byliśmy 7 dni z opcją all-inclusive.

Nasz pokój był przestronny, czysty i dobrze wyposażony. Balkon duży oraz łóżka do opalania na balkonie.

Jedzenie w hotelu jest ok i zróżnicowane. Do wyboru była restauracja (w cenie) oraz pizzeria i dwa bary (jeden all-inclusive)

Trzy baseny mieściły wszystkich, miejsca jest wystarczająco też dookoła basenu.

Obsługa hotelu jest bardzo miła i pomocna.

Wieczorami podczas show zdarzały się nieduże kolejki do baru ale widziałam to we wszystkich hotelach all-inclusive na świecie gdzie byłam, także nie jest to jakimś minusem.

Zdecydowanie najmocniejszym plusem hotelu jest ich ekipa animacyjna #smilecrew oraz wieczorne show. Bardzo uśmiechnięci i rozrywkowi ludzie. Codziennie robią gry i sporty dla gości, a wieczorami występują w show, które sami robią. Ich występy są na prawdę dobre i nie raz zmieniliśmy wieczorne plany, zamiast iść na miasto to oglądaliśmy występy. W szczególności wyróżniały się dwie osoby z ich ekipy Przemek i Agata, którzy świetnie tańczą i potrafią zabawić gości przez cały dzień.

Pozdrawiamy i możliwe, że do zobaczenia ponownie!

Dziękujemy, Joannakkk90
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Club Martha'sOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Witaj Joannakkk90
Dziękujemy bardzo za napisanie tego komentarza i tak pozytywną ocenę. Cieszy nas bardzo, że mieli Państwo udany pobyt i , że byliśmy w stanie w pełni spełnić Państwa oczekiwania. Szczególnie dziękujemy za wyróżnienie naszego personelu, zadowolenie naszych gości jest dla nas największą motywacją.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Bardzo przyjemny hotel w świetnej lokalizacji. Pokoje czyste,zadbane. Bardzo duże trzy baseny wszyscy się pomieszczą . Jedzenie całkiem smaczne. Bardzo dużym plusem jest team animatorów a wśród nich wspaniała tancerka o kocich ruchach Agata i wszechstronnie utalentowany Przemek. Bardzo otwarci i ciepli ludzie sprawili że córki nie mogły się doczekać na każdy wieczorny występ. Podsumowując były to jedne z lepszych wakacji i chętnie kiedyś tam wrócimy.

Dziękujemy, Zsuiram
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Club Martha'sOdpowiedź udzielona 8 lipca 2019

Witaj Zsuiram
Jest nam niezmiernie miło, że mieli Państwo udany pobyt i, że mogliśmy się do tego przyczynić. Dziękujemy bardzo za miłe słowa o naszym personelu, zadowolenie naszych gości jest naszą największą motywacją. Cieszy nasz również, ze docenili Państwo naszą dogodną lokalizację oraz nasze zadbane instalacje.
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Hotel przyjemny, duze pokoje z duzymi łóżkami co jest wygodne gdy masz dzieci ze sobą. Trzy baseny na zewnatrz daja mozliwosc poplywania nawet przy duzej ilosci gosci. Posilki w porzadku. Dodatkowo animacje i zabawianie gosci caly czas przes super ekipe. Zwłaszcza Przemek i Agata - swietni tancerze i performersi z ogromna przyjemnoscia sie ich oglada !!!

Dziękujemy, AlicjaZglobicka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Club Martha'sOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Droga Pani Alicjo
Dziękujemy bardzo za pozytywny komentarz. Jest nam niezmiernie miło, że miała Pani udany pobyt i, że mogliśmy się do tego przyczynić. Szczególnie dziękujemy za wyróżnienie naszej personelu. Dajemy z siebie wszystko aby nasi goście byli w pełni usatysfakcjonowani.
Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Witam, w hotelu Marthas Byłam z rodziną na przełomie lipca i sierpnia. Ogólnie wyjazd uznaje za bardzo udany. Jedynym minusem dla mnie są pokoje, które niestety są zagrzybiałe co czuć już na wejściu myślę , że jest to też przyczyna dużej wilgotności ,która tam panuje. Niestety czystosc tych pokoi daje też dużo do życzenia. Nasz pokój był na parterze blisko klubu ze sceną więc do Późna głośne imprezy, które zresztą są bardzo fajne jeżeli chodzi o animacje dla dzieci jak i dla dorosłych ekipa która tam pracuje bardzo pozytywna,codziennie coś innego . Baseny fajne czyste choć po Leżaki trzeba się ustawiać już o godzinie dziesiątej niestety ,niektóre Leżaki zresztą też są już do wymiany. Jeżeli chodzi o ofertę All To jedzenie bardzo dobre zróżnicowana duży wybór, kolacjesą mega ! duży wybór ryb owoców morza mięsa był też nawet wieczór sushi !! alkohole dobre! Sama okolica przepiękna plaże urokliwe !

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, katarzyna782018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Club Martha'sOdpowiedź udzielona 27 września 2018

Hello katarzyna782018,
We are pleased to hear that, despite some minor flaws, your stay has been satisfactory overall. Furthermore, you have found the choice of food and location particularly nice. On the other hand, we are sorry if you were not happy with the cleanliness of our establishment but as is commonly known we do not offer a daily cleaning service. On a final note, we would just like to thank you for your visit and sending our warm regards from BLS Club Martha´s Hotel.