Barcelo Ponent Playa
327 USD
Expedia.com
Uwaga, okazja! 19% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 19% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (402 USD).

171 USD
161 USD
  • Przy plaży
  • Basen
Apartamentos Cala d'Or Playa(Cala d'Or)(Świetna cena!)
298 USD
  • Basen
Hotel D'Or(Cala d'Or)(Świetna cena!)
154 USD
  • Śniadanie w cenie
277 USD
267 USD
Melia.com
  • Bezpłatny parking
Prinsotel Alba Hotel Apartments(Cala d'Or)(Świetna cena!)
203 USD
Hotels.com
Uwaga, okazja! 26% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 26% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (276 USD).

Sol Cala d'Or by Melia Apartamentos(Cala d'Or)(Świetna cena!)
167 USD
125 USD
Priceline
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (163 USD).

Blue Sea Es Bolero(Cala d'Or)(Świetna cena!)
361 USD
Expedia.com
  • Basen
Blue Sea Club Martha's(Cala d'Or)(Świetna cena!)
195 USD
Cancelon
  • Basen
Aparthotel Ses Cases d'Or(Cala d'Or)(Świetna cena!)
182 USD
Cancelon
Zrecenzowano 18 września 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny, czysty i zadbany. Panie sprzątaczki codziennie sprzątają pokój i wymieniają ręczniki. Pokój bardzo ładny, łazienka niestety nieco w gorszym stanie ale mimo wszystko czysto i schludnie. Dla par polecam pokój z widokiem na zatoczke- w dzień piękny widok, w nocy romantyczna zatoka i oświetlone dookoła hotele, na balkonie krzesełka dwa i stolik więc idealny na randkę przy szampanie :) jedzenie dobre, duży wybór więc każdy znajdzie coś dla siebie. Po kilku dniach trochę się nudzi bo podobne posiłki ale kucharze cały czas starają się coś urozmaicac więc codziennie jakieś nowe elementy. Jedzenie cały czas dokładne - nie ma sytuacji że czegoś zabrakło. Miła obsługa, kelnerzy w miarę możliwości szybko szykowali stoły dla kolejnych gości, szybko podawali napoje do obiadu i kolacji mimo dużego natłoku osób w restauracji. Bar przy basenie i plaży - jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie, napoje bezalkoholowe samoobsługowe, natomiast alkoholowe podawane przez barmanów. Polecam szczególnie bar Copacabana w hotelu czynny wieczorami - dziewczyny bardzo się starają, robią pyszne drinki i zabawiaja rozmowa. Okolica miła i dość spokojna. Wyjście z hotelu przez recepcję prowadzi prosto na promenade w cala farrera, gdzie znajdują się sklepy i restauracje - spokojna okolica ale dużo miejsc na wieczorne wyjscie. Idąc wzdłuż promenady po ok 5 min dochodzimy do centrum cala do'r gdzie jest bardzo dużo ludzi, przepełnione wieczorem restauracje i knajpy, dlatego polecam dla ludzi nie lubiących tłoku zostać na cala farrera :)

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Paulina R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PONENTPLAYA, Guest Relations Manager, Barcelo Ponent PlayaOdpowiedź udzielona 29 września 2017

Dear Paulina:

We would like to thank you for choosing our hotel Barceló Ponent Playa for your holidays in Mallorca and thank you for reviewing your recent stay in our hotel. It is wonderful to hear we were able to make your stay special from the moment you arrived until the moment you departed.

Once more we thank you for choosing our hotel for your holiday and very much look forward to having the opportunity to serve you again in the future.

Zrecenzowano 4 września 2017

Everything was great ;) Hotel Barcelo Ponent Playa is Family-Friendly. Room was small but clean. Animacje dla dzieci były bardzo ciekawe i zabawne. Moja córka bardzo polubiała Panią Magde i bardzo za nią teskni.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts
Dziękujemy, szymonarkadiuszg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PONENTPLAYA, Guest Relations Manager, Barcelo Ponent PlayaOdpowiedź udzielona 5 września 2017

Dear Guest:

Firstly, I would like to sorry for not answer your review in your language but unfortunately I do not speak Polish.

Thank you very much for choosing our hotel Barceló Ponent Playa for your holidays in Mallorca and thank you for the lovely review you shared following your recent visit to our Barceló Ponent Playa hotel and are delighted to read that we were able to match your holiday expectations.

We are thrilled you enjoyed your recent stay with us. We look forward to welcoming you back again very soon.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wakacje z Itaka. Fajny 3* hotel położony blisko plaży w małej urokliwej zatoczce. Pomimo że hotel jest duży to przemieszczanie się po nim nie było problemem. Ogromny plus za bar przy plaży. Jedzenie świetne, obsługa bardzo miła. Miasteczko ciche i spokojne. Fajna baza wypadowa.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Paulina C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PONENTPLAYA, Guest Relations Manager, Barcelo Ponent PlayaOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2017

Dear Pauline:

Firstly, we would like to sorry for not answer your review in your language but unfortunately I do not speak Polish.

Thank you very much for choosing our hotel Barceló Ponent Playa for your holidays in Mallorca.

Also, we would like to express our gratitude for the comments you made about your recent visit. They help us to understand how our guests experience their stay with us. It is always our goal to achieve maximum customer satisfaction and we are delighted to hear that your holiday at Barceló Ponent Playa was an enjoyable one. We continuously strive to deliver high standards and to ensure that all our guests leave with beautiful vacation memories.

Zrecenzowano 7 sierpnia 2017

Byliśmy z Itaka, na przełomie lipca i sierpnia 2017; hotel na dobre 3*, położony przy plaży - publicznej, stąd konieczna była opłata za leżaki i parasol (12 euro), ale jeśli ktoś nie chciał ani parasola ani leżaka to można było się rozłożyć na własnym kocyku; plaża zatłoczona; jak zjechali Francuzi to zarezerwowali sobie na kilka dni z rzędu leżaki w promieniu 4-5 rzędów od brzegu morza;samo morze dość brudne, jak to bywa w zatokach, dokładały się do tego katamarany wpływające do zatoki; można było wypożyczyć rowerek wodny ze zjeżdżalnią; w recepcji pracuje Inga (Łotyszka), która bardzo dobrze mówi po polsku; w barze pracuje Polka Anna, ale raczej unika rozmów po polsku; basen dość mały ze słoną wodą, na basenie i leżakach kto pierwszy ten lepszy, za mało leżaków a tym bardziej parasoli w stosunku do wielkości hotelu, bo ten jest naprawdę spory; sama obsługa bardzo w porządku, począwszy od sprzątaczek, przez pracowników recepcji, kelnerów, na animatorach skończywszy; animatorzy bardzo fajni, są tam dwie Polski Magda i Kinga, która prowadzą głównie Klub Itaki dla dzieci, ale w wieczornych animacjach tez uczestniczą; same animacje w porządku, chociaż widywaliśmy też lepsze, ale przy niektórych naprawdę było sporo śmiechu; pokoje czyste pomimo, że są wyposażone w stare meble, ale taki już jest styl południowy, więc dla nas to nie był problem; pokój codziennie sprzątany; zdarzyło się, że dostaliśmy podwójna "porcję" ręczników, a za dwa dni nie mieliśmy ich wcale, ale zgłosiliśmy w recepcji i po pół godzinie pani z obsługi przyniosła nam nowe, świeżutkie do pokoju; jedzenie też ok i naprawdę było w czym wybierać, zarówno na śniadania jak i na obiady czy kolacje (śniadania - kilka rodzajów płatków, dżemów, serów, wędlin, jajka w różnych postaciach, małe naleśniki robione na bieżąco, fasola na gorąco, itp; obiad i kolacja to oczywiście paella, makaron z różnymi sosami, frytki, krokieciki, ziemniaki przyrządzone w różne postacie, mięso różne, ryby różne, również przyrządzane na bieżąco, co jakiś czas owoce morza, sałatki, itp; do tego oczywiście ciasta, lody i owoce); wszystko było na bieżąco uzupełniane - do samego końca; były tzw. wieczory tematyczne, np francuski i były podawane ślimaki, hiszpański i meksykański i były podawane różne tapasy, itp. minusem była obsługa kelnerska do obiadów i kolacji; niby się szybko uwijali ale czasem dość długo czekało się na przyjście kelnera aby zamówić napoje (wina lokalne, piwa, wodę czy napoje firmowe Coca Coli); w ciągu dnia pomiędzy posiłkami można było zjeść w barach przy basenie i przy plaży (frytki, makaron, ryby, owoce morza, pizza, sałatki, itp); były tez lody w małych pudełeczkach dostępne przez cały czas otwarcia barów; herbata, kawa, i napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne w godzinach otwarcia barów; kolejnym minusem była głośno pracująca klimatyzacja i akustyka (słyszeliśmy kaszel gościa z pokoju obok); w okolicy praktycznie zaraz po wyjściu z hotelu sklepy z pamiątkami, małe sklepiki spożywcze, bary i restauracje, choć te zamykane były najpóźniej o północy; również wypożyczalnia samochodów; my skorzystaliśmy z wycieczek oferowanych przez Itakę i razem z super przewodnikiem Ryszardem zwiedziliśmy Majorkę (polecamy wycieczkę dookoła wyspy - choć to nazwa troche na wyrost); na wycieczce do Palmy, wg nas było troche za mało czasu wolnego aby pochodzić sobie po wąskich uliczkach; w dniu wyjazdu zabrano nam opaski do all Inclussive ale mogliśmy cały czas korzystać z atrakcji hotelu bowiem dostaliśmy specjalne karteczki (jednak wszyscy i tak nas rozpoznawali, więc nie musieliśmy nikomu tej kartki pokazywać :)) generalnie pobyt uważamy za udany; hotel zasługuje na 3* i myslę, że każdy kto nie oczekuje super luksusów będzie się tam dobrze czuł;
for the staff - thanks of all, that was a good holiday in your hotel:)

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, fiszalek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PONENTPLAYA, Guest Relations Manager, Barcelo Ponent PlayaOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2017

Dear Guest:

Firstly I would like to sorry for not answer your review in your language but unfortunately I do not speak Polish.

Thank you for sharing your feedback on your recent holiday experience among us, our main goal being to ensure we keep on delivering unforgettable holiday experiences to our guests, your comments are crucial in this process therefore we highly value your time and constructive critics.

Again we thank you for this very kind review of our hotel and we look forward to serving you again in the future.

Zrecenzowano 3 sierpnia 2017

Byłem "rodzinnie" z Itaka.
Hotel położony w pięknym miejscu przy plaży Playa de Cala Ferrera.
Obsługa przemiła, w recepcji jest Pani z Litwy, która biegle rozmawia po polsku (jest jak ma dyżur oczywiście), ponadto w barach można było spotkać polską barmankę Annę. Wszyscy bardzo przyjaźni i cierpliwi (mam wrażenie, że Hiszpanie są dużo bardziej przyjaźni niż Grecy ;))
Najsłabszym punktem jest pokój, który niestety jest już dość wiekowy (jak zaglądałem do innych było podobnie), ale było czysto. Panie z obsługi codziennie sprzątały i odkurzały piasek z podłóg, który siłą rzeczy codziennie się nanosiło - za to bardzo duży plus.
Jedzenie OK, oczywiście można uznać, że trochę na jedną nutę, ale wg mojej opinii dużo lepsze niż jadłem w porównywalnych hotelach w Grecji. Generalnie zawsze coś dobrego można było wybrać - szczególnie polecam mięsa i warzywa grillowane na bieżąco przez kucharza. Czasami trzeba było trochę czekać, bo kolejki się zdarzały. Do obiadu i kolacji były napoje koncernu Coca-Cola, miejscowe piwo lub miejscowe wina (serwowane w oryginalnych butelkach).
W ramach AI karta zawierała darmowe drinki, robione na bazie lokalnych alkoholi + można było w dużo niższych cenach niż standard zamawiać inne drinki. Napoje dość dobre, z automatu niby Coca-Cola i inne tej firmy - trudno mi ocenić czy było to na bazie oryginalnych koncentratów, ale były naprawdę smaczne.
Animacje były w języku angielskim (czasem pojedyncze zdania w innych językach, nawet polskim). Uważam, że animacje były naprawdę super. Przede wszystkim prowadzili to super ludzie, którzy widać było, że bardzo to lubią. Co prawda ja raczej nie korzystam z animacji na takich wyjazdach, ale dawno się tak nie uśmiałem jak tutaj obserwując je. Wszystko z bardzo dużą dawką humoru (szczególnie wieczorem).
To co mnie zaskoczyło, to że w zasadzie o północy cały hotel spał, a i sklepy w okolicy też już pozamykane, więc jak ktoś planuje dłuższe siedzenie, to warto wcześniej zrobić zakupy ;)
Z klubu Itaki nie korzystaliśmy, ale było coś takiego.
Co do basenu to jest on ze słoną wodą i dość głęboki. Dla maluchów jakiś brodzik, ale nie wiem z jaką wodą, nie korzystaliśmy,
Z rzeczy, które polecam na miejscu to:
wypożyczenie rowerka ze zjeżdżalnią (na plaży)
wycieczkę coast discovery łodzią STARFISH Glass Bottom Boats (która przypływa na plażę)
wypożyczalnię samochodów AUTO RIGOS, zaraz przy hotelu (okazało się, że była najtańsza i zero jakichkolwiek problemów, jak oddawałem auto to Pani nawet nie oglądała samochodu)
pochodzenie po okolicy i wybrzeżu, piękne widoki - szczególnie do końca ulicy Carrer Calao des Corral.
Polecam też wycieczkę do Marineland zobaczyć delfiny, naprawdę super sprawa (są też inne zwierzęta).

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marcin J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PONENTPLAYA, Guest Relations Manager, Barcelo Ponent PlayaOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2017

Dear Guest:

Thank you very much for choosing our hotel Barceló Ponent Playa for your holidays in Mallorca and thank you for sharing your feedback on your recent holiday experience among us, our main goal being to ensure we keep on delivering unforgettable holiday experiences to our guests, your comments are crucial in this process therefore we highly value your time and constructive critics.

Thank you again for this heartwarming review of your stay with us, we look forward to your next visit.