Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

hotel bardzo fajny, lokalizacja dobra spokojna okolica,jedzenie super na plus animacje ,teren hotelu obfituje w piękną roślinność, sympatyczna obsługa, cztery baseny, które pozwolą się zrelaksować do zatoki ok. 200 metrów

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach na parterze jest zdecydowanie chłodniej i przyjemniej
1  Dziękujemy, 710biuro
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Hotel skromny ale przyjemny. Bardzo fajne baseny w tym jeden na którym jest spokój i cisza i tam też przebywaliśmy. Ogromną zaletą jest kuchnia. Posiłki bardzo smaczne, dużo i świeżo. Ryb różnego rodzaju było do wyboru do koloru. Codziennie wieprzowina, kurczak, wołowina i wspomniane ryby. Jak ktoś lubi oliwki to aż 3 rodzaje: 2 zielone i czasami czarne. Picie do obiadu i kolacji bardzo dobre mówię o piwie i winie. Mięso najczęściej grilowane dlatego takie smaczne. Obok grila stoisko ze świeżo pieczoną pizzą. Pyszna. Jesteśmy zachwyceni restauracją hotelową pomimo 3 gwiazdek hotelowych. Niejeden hotel 4 czy 5 gwiazdkowy mógłby pozazdrościć tej kuchni jaką serwuje hotel. Warto wypożyczyć samochód na 3 dni (100 euro z pełnym ubezpieczeniem) i pozwiedzać plaże wokół wyspy. Niesamowite wrażenie robi stolica czyli Palma z wybrzeżem (porty, jachty, wielkie statki itd). Po miescie jeździ ciuchcia (pełne okrążenie około 1 godziny) warto się nią przejechać aby zobaczyć okolicę Serdecznie POLECAMY ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: OKOJE OK. Ale bez lodówki
2  Dziękujemy, Jacek E
Zrecenzowano: 10 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem zdziwiona, ze tak niewiele jest opinii na temat czystości w tym miejscu... to co zastaliśmy w pokoju to wola o pomstę do nieba! Wszechobecny grzyb, bród, pajęczyny i zapach wilgoci! Nawet nie wiedziałam jak dotknąć kranu przy umywalce! O dziwo prośba o znane pokoju przebiegła na wyraz sprawnie - no problem. Pokój okazał się trochę czystrzy! Ogólnie sam hotel lata świetności ma ewidentne za sobą i przypadłby się gruntowny remont w każdym miejscu. Dużym plusem były codzienne animacje i wieczorne rozrywki. Na jedzenie tez nie można narzekać, może poza monotonnymi śniadaniami. Majorka jest piękna - wrócimy, ale zdecydowanie nie w to miejsce .

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Katarzyna S
Zrecenzowano: 28 września 2018

Bardzo polecam właśnie ten hotel, rewelacja bardzo miła obsługa, animatorzy rewelacyjni wsród których jest polka super osoba , rezyden super , przewodnik również rewelacja, jak bym miała wrócić to tylko tam..

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, beatah192018
Zrecenzowano: 21 września 2018

To były nasze pierwsze wakacje za granicą. Bardzo się baliśmy o standardy i pobyt w obcym kraju. Okazało się niesamowicie. Wszystko nam się podobało okolica, widoki, jedzenie, obsługa, pokoje, baseny itd.... Rezydent polski był bardzo pomocny i przyjazny. Pomógł w każdej porze i w każdej sytuacji (p. Eryk Sikora) najlepszy polski rezydent :) Ogólnie wyjazd baaaardzo udany polecam ten hotel.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem