Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zdecydowanie godny polecenia! Czyste pokoje, piękny ogród, pyszne jedzenie i super basen ze zjeżdżalniami dla dzieci. Syn był też zachwycony wizytami w Bamse Club i bardzo polubił animatorkę Panią Izabelę, wspaniała osoba z cudownym podejściem do dzieci. Obsługa hotelowa sympatyczna i bardzo pomocna. Jedyny minus to brak plaży bezpośrednio przy hotelu, nabrzeże hotelowe nie nadaje się do plażowania, a morze do pływania, ale wiedzieliśmy na co się piszemy, więc nie marudzę. Za to plażą w Cala Millor byliśmy zachwyceni. Busik hotelowy kursuje co 20 minut. Warto zaznaczyć na koniec, że hotel raczej dla rodzin z dziećmi. W restauracji zdecydowanie widać ich obecność, za to rodzice się nie muszą stresować, jak dziecku spadnie frytka albo widelec ;) my byliśmy z dwójką dzieci i serdecznie polecamy.

Dziękujemy, Agnieszka T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GrupotelMallorc... M, Gerente, Grupotel Mallorca MarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi Gościu

Chcielibyśmy podziękować za czas poświęcony na ten komentarz, jesteśmy bardzo dumni z tego, że mogliście Państwo spędzić wakacje w Grupotel Mallorca Mar.

Byłoby miło powitać cię ponownie.

Serdeczne pozdrowienia.

Zrecenzowano: 22 lipca 2019

To był wspaniale spędzony czas. Dzieci do dziś wspominają wakacje na Majorce, no i oczywiście ten hotel. Dużo atrakcji dla dzieci typu: baseny, zjeżdżalnie, mini klub z polskim animatorkami. Przepyszne posiłki, w pokojach czyściutko. Polecam.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, MAG_marko
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Do hotelu Tui Family Mallorca Mar lecieliśmy na początku lipca 2019. Ogólne pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Obiekt duży, czysty, dużo basenów, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje przestronne, jasne. Dostaliśmy pokój z bocznym widokiem na morze, po spokojniejszej stronie nie od basenów. W hotelu mnóstwo rodzin z dziećmi- głównie w wieku 1-3 :), dlatego też nie polecam dla par bez dzieci. W restauracji zgiełk, płacz, walenie w talerze, porozrzucane jedzenie na podłogach, ale niestety tak to jest z małymi dziećmi. Jedzenie jak kto lubi, duży wybór, ale po 2 dniach już mieliśmy dosyć. Był osobny bufet dla dzieci, ale nigdy nie było nic "specjalnego dla dzieci"- te same dania co dla dorosłych. Wieczorem animacje dla dzieci. Nad basenem grała fajna muzyczka. Bardzo fajna lokalizacja, w spokojnym miasteczku, wszędzie czysto. Kompletnie nie przeszkadzał nam brak plaży, ponieważ mieliśmy wypożyczony samochód. Z hotelu kursuje bezpłatny bus na plażę w Cala Millor, ale plaża tam raczej słaba. Około 18 km od Cala Bona jeździliśmy na Cala Gat. Ogólne wrażenia pozytywne.

Dziękujemy, andrzej k
Zrecenzowano: 28 października 2018

Pokrótce: Pobyt w październiku 2018, polecam hotel zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, natomiast w szczególności radzę przemyśleć wybór biura TUI.
Mianowicie w ramach wybranej i zakupionej oferty była zagwarantowana przez TUI m.in. opieka rezydenta. Tymczasem rezydenta nie było dostępnego od samego początku do końca powyższej podróży. Byliśmy jednym słowem zdani na samych sobie z trójką dzieci - począwszy od lotniska (sami w efekcie znaleźliśmy transfer z lotniska do hotelu) poprzez pobyt w hotelu, aż po koniec podróży (nie było w hotelu nawet żadnej informacji o godzinie wyjazdu na lotnisko, otrzymałem ją dopiero po własnej interwencji dzwoniąc na nr TUI do Polski - po pół godzinnym oczekiwaniu na połączenie telefoniczne z konsultantem). W tej sprawię złożyłem reklamację - poinformuję niezależnie o jej rozpatrzeniu.

Natomiast w kwestii samego hotelu, oceniam go pozytywnie. Zwiedziłem już sporo miejsc na świecie także mam skalę porównawczą. W szczególności na plus wskazuję czystość, wyżywienie, obsługę oraz atrakcje zarówno dla dzieci (KIDS CLUB, baseny, animacje) jak i dla dorosłych (w tym siłownia, sauna, jacuzzi, basen kryty). Oczywiście zawsze można szukać tzw. dziury w całym np. wino raczej kiepskiej jakości, brak plaży przy hotelu, polskie kanały w TV to tylko Polonia1 i TELE5), natomiast mając na uwadze ogólne spojrzenie bez większego marudzenia to jest OK.

Termin pobytu: październik 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, arekw8242
Zrecenzowano: 13 października 2018

Hotel odwiedziliśmy w czerwcu 2017 roku z biurem TUI. Na tamten czas hotel posiadał wg. biura 3,5 gwiazdki. Hotel rewelacyjny, z super animacjami i mini aquaparkiem dla dzieci. Animacje co prawda tylko po niemiecku i angielsku ale nie przeszkadzało to dzieciom w super zabawie z Super Psem i misiem Bamse. Basen duży, fajny. Kuchnia tematyczna ( amerykańska, środziemnomorska, hiszpanska, itp) w zależności od dnia. Obsługa sympatyczna. Pokoje, duże czyste. Warto odwiedzić ten hotel.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, mularr