“Ciao Ciao”
Ciao Ciao — recenzja

Ciao Ciao
Nr 12 wśród 112 Restauracje (Can Picafort)
Kuchnie: Hiszpańska
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super restauracja. Dania rewelacyjne, zarówno pizza jak i makarony czy lody. Świetne wina domowej roboty. Obsługa bardzo miła, bardzo dbająca o gości. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Joanna R

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Super miła obsługa jedzenie tez bardzo dobre i w przystępnej cenie napewno tam wrócę pasta spaghetti pizza

Dziękujemy, Pkkph
Zrecenzowano 13 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, zamówiliśmy lasagne bolognese i makaron ze szpinakiem i łososiem, oba dania przepyszne, porcje duże a ceny super! Polecamy, my jeszcze tu wrócimy :)

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Ola W
Zrecenzowano 20 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Dobra pizza w przystępnej cenie :) świeże produkty.
Czas oczekiwania ok 20-30 minut. 3 pizze plus 1 litr sangrii to koszt ok 40 euro.
Warto odwiedzić :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Kamila R
Zrecenzowano 29 września 2017 z urządzeń przenośnych

W restauracji gościliśmy raz. Zamówiliśmy ravioli pasta fresca z szynką oraz pasta fresca z bardzo bogatym sosem (niestety nie pamietam nazwy ale w sosie były orzeszki piniowe ). Pierożki średnie w smaku a sos raczej mdły. Na szczęście na stole jest możliwość doprawiania sobie dania świeżo startym grana padano. Drugie danie było trochę lepsze a z pewnością bardziej wyraziste. Nie próbowałam pizzy chociaż podobno jest całkiem niezła. Obsługa szybka. Cała kolacja z napojami czyli sokiem ananasowym i piwem kosztowała około 30 eur. Ja już tam nie wracałam ale polecam wybrać się i ocenić samemu.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, madziusia8602

Ciao Ciao — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Can Picafort, Majorka
Can Picafort, Majorka

Byłeś(-aś) w Ciao Ciao? Podziel się wrażeniami!