“Pysznie!”
La Pinta — recenzja

La Pinta
Nr 2 wśród 112 Restauracje (Can Picafort)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Rewelacyjne jedzenie, super duże porcje. Stek z tuńczyka ogromny, stek wołowy-nie żałują mięsa. Lepiej przyjdzcie bardzo głodni żeby dać radę zjeść całość. Za przystawkę, 2 dania głowne i dzbanek sangrii 72 euro. Dla dobrego jedzenia nie warto szczędzić grosza. Obsługa miła, nie narzucająca.

Dziękujemy, dobre_rzeczy

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, świeże owoce morza, pyszne domowe wina, super drinki. Obsługa bardzo miła. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Joanna R
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam w lokalu owoce morza, świeże i pyszne! Obsługa miła, ceny trochę wysokie, za dwie osoby ponad 40€

Dziękujemy, Agmi16
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie (żeberka, ravioli i salatka cezar) to, to do czego chce wrocic! Wspaniała obsługa, ktora tylko dodaje uroku temu lokalowi i czlowiek czuje sie jak na rodzinnym obiedzie. Gorąco polecam!!

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Kasia P
Zrecenzowano 20 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Miła i pomocna obsługa. Córeczka dostała kolorowankę i kredki.
Zamowilismy kolejno: stek w sosie bbq, burger z frytkami, kuleczki mięsa w sosie pomidorowym a do tego mango Mohito :)
Wszystko było smaczne, duże porcje. Czas oczekiwania ok 40 min na posiłek. Ceny przystępne.
Dla 4 osób koszt ok 70 euro.
Polecam:)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Kamila R

La Pinta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Can Picafort, Majorka

Byłeś(-aś) w La Pinta? Podziel się wrażeniami!