Can Picafort

“Pizzernia”

Pizzeria Trattoria Mamma Mia!
Nr 11 wśród 112 Restauracje (Can Picafort)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos

Lokal najlepszy na Majorce, jeżeli chodzi o pizzę, ceny idealne, obsługa, a zwłaszcza Polka tam pracująca, rewelacja!!! Sympatyczna, uśmiechnięta, polecam ten lokal!!!

Dziękujemy, Robert G

Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Bardzo polecamy restauracje. Smaczne i oryginalne włoskie jedzenie. Bardzo dobre drinki (pina colada). Przesympatyczna i miła obsługa, duży wybór wegetariańskiego jedzenia. Wszystkie dania godne polecenia. Pozdrawiamy Serdecznie

Dziękujemy, ilona b
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy doskonałą pizzę oraz piliśmy bardzo dobre wino. Bardzo dobra i uprzejma obsługa, polecamy!!

Dziękujemy, Agmi16
Zrecenzowano 29 września 2017

Gościliśmy w Mamma Mia dwa razy podczas naszego pobytu , jedliśmy pizze oraz gnocchi oraz tagliatelle z truflami ,bardzo smacznie sałatki , używane są produkty włoskie.Przemiła obsługa Pani Agnieszki właścicielki pizzerii. Jest wiele ciekawych i smacznych dań w menu, ceny podobne jak w wielu restauracjach gdzie jest pizza ale tu nam smakowała najlepiej. Miejsce spokojne , wystrój mógłby być bardziej przytulny jeśli ktoś ma zamiar siąść wewnątrz lokalu. Miejsce jedno z lepszych w Can Picafort jeśli nastawieni jesteście na włoskie smaki. Godne polecenia.
Serdecznie pozdrawiamy Panią Agnieszkę.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 569dariuszd
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

pizza średniej jakości, ser słabej jakości dominował calu smak pizzy, sos mdły i słabo przyprawiony , ogólne wrażenie niestety średnie

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Adrian H

Pizzeria Trattoria Mamma Mia! — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Can Picafort, Majorka

Byłeś(-aś) w Pizzeria Trattoria Mamma Mia!? Podziel się wrażeniami!