“Rewelacja !! ”
Restaurante Monaco — recenzja

Restaurante Monaco
Nr 5 wśród 112 Restauracje (Can Picafort)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Byliśmy w 4 osoby, dania bardzo szybko podane, a przy tym bardzo wysokiej jakości. Stek rewelacja, świetny sos pieprzowy a dodatki idealnie konweniowały z reszta. Na przystawkę mieliśmy carpaccio z ośmiornicy- super! Pizza z krewetkami - wyśmienita, bardzo dużo i soczyste krewetki na pizzy. Mieliśmy jeszcze makarony, również smaczne!

Dziękujemy, Łukasz R

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przed przyjściem do restauracji lepiej jest zarezerwować wcześniej stolik, ponieważ po 19 ciężko jest znaleźć coś wolnego, zwłaszcza na zewnątrz. Jedzenie dobre, pięknie podane na talerzach. Bardzo dobre, domowe wino. Polecam.

Dziękujemy, Joanna R
Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo ładny, przytulny. Obsługa na plus. Jedzenie mnie nie do końca przekonało. Pizza przypalona, krewetki trochę mdłe, spaghetti bolgnese było ok. Bardzo dobra kawa.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, siuup
Zrecenzowano 13 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne. Ceny w porownaniu do innych restauracji podobne. Obsluga tez bardzo mila i fajnie spedza sie w tej restauracji czas. Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, no n
Zrecenzowano 9 sierpnia 2016

Sprobowalismy tej restauracji w pierwszy dzien naszego pobytu i wracalismy tam codziennie. Pyszne jedzenie. Polecam calzone i krem grzybowy z grzankami

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Magdalena S

Restaurante Monaco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Can Picafort, Majorka
Can Picafort, Majorka

Byłeś(-aś) w Restaurante Monaco? Podziel się wrażeniami!