Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Bardzo gorąco polecam wszystkim którzy chcą przeżyć niesamowite wrażenie i chwilę obsługa i hotel rewelacja przemili ludzie jedzenie mega polecamy dwa posiłki jedzenie jest super miejsce cudowne aby przeżyć niesamowite chwilę

Dziękujemy, DKHerba
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Hotel czysty, zadbany, pokoje nowoczesne. Jedzenie jak najbardziej na plus. Brak tloku przy basenie zawsze wolne lezaki. Okolica bardzo ladna, duzo restauracji i blisko do jednej z najpieknejszych plaz "playa de muro" . Wieczorami wystepy przy basenie.
Kanaly tv w jezyku polskim nie dzialaly.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Wojciech B
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z narzeczonym w tym hotelu podczas wakacji z biurem podróży Tui. Hotel położony bardzo blisko bardzo ładnej i dużej plaży, przy ulicy na której było dużo sklepów i restauracji, wiec lokalizacja super. Jeśli chodzi o stan i czystość hotelu to uważam, ze było ok. Mieliśmy w hotelu wykupione śniadania i obiadokolacje. Jedzenie było smaczne chociaż zdarzyło im się kilka wpadek, jednak to nam nie przeszkadzało po prostu wzięliśmy coś innego. Fajne było to, ze na kolacje codziennie był inny smak dominujący ( dzień włoski, dzień hiszpański dzień azjatycki itd), jednak minus za to, ze napoje są dodatkowo płatne, chociaż jest tak w większości hoteli. W pokoju była mała lodówka, jednak nie było czajnika, wiec jeśli ktoś coś chciał wypić ciepłego to musiał dokupić podczas kolacji lub w barze przy basenie (jednak było bardzo gorąco wiec nawet nie chcieliśmy żadnej herbaty wieczorem). Fajna atrakcja są koncerty organizowane wieczorem, które są przy basenie. Co drugi dzień jest coś innego. Obsługa była bardzo miła jednak mieli jeden minus- większość z założenia zaczynała rozmowę po niemiecku. Bardzo nas to drażniło. Przyjechaliśmy na hiszpańska wyspę a nie niemiecka ;) Jednak rozumiem, ze większość gości mówiła po niemiecku i po prostu tak obsłudze było łatwiej.

Dziękujemy, Cosmopolitan741509
Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam . Pokoje czyste i komfortowe .Smaczne jedzenie zadowoli wybrednych ,bardzo miły personel ,otoczenie hotelu bardzo ładne : leżaki ,basen ,spa!!! .Mile spędziłam wypoczynek . Napewno odwiedzę ponownie.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Maria D
Zrecenzowano: 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pokój : Wszystkie pokoje odnowione , sprzątane codziennie i zgodne z opisem .
Wyżywienie : śniadania monotonne ale bardzo smaczne , jeśli chodzi o obiado-kolacje to jedyny minus ze napoje są dodatkowo płatne nawet woda ;(
Położenie : hotel bardzo bilsko plaży , dużo sklepów i restauracji co wiąże się z dość głośnymi nocami :/
Hotel : w nowoczesnym stylu , ładnie urządzony , czysty basen , brak walki o leżaki , obsługa hotelu bardzo miła .
Największym minusem wyjazdu jest brak poinformowania ze strony Tui o opłacie klimatycznej która wynosi 3,30 € od osoby za dzień . 7 dniowy pobyt dla 2 osób wyniósł 47 € ;(
Pomimo drobnych minusów hotel godny polecenia ;)

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl