Zrecenzowano: 3 września 2019

Świetny hotel. Byliśmy w drugiej połowie sierpnia. Jedzenie choć nie co powtarzalne to i tak szeroki wybór powoduje że każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel niemal całkowicie odnowiony. Pokoje czyściutkie i odnowione. Klima do samodzilnego sterowania co jest bardzo duzym plusem. Można było samemu ustawic temperaturę oraz moc nawiewu. Mieliśmy pokój na ostatnim 3 pietrze z widokiem na basen oraz morze. Rewelacyjni kelnerzy - zwłaszcza dwóch najstarszych, którzy mozna powiedzieć że wyglądają jak bracia :) Od rana do wieczora usmiech na twarzy i mega sympatyczni oraz rozmowni. Podczas animacji lubią podłączyc się do występujących przez co robi się jeszcze wieksza zabawa. Hotel dosłownie 20 m od plaży.. więc korzytalismy z uroków plazy i wody a kiedy tylko była ochota to szlismy do baru po napoje ;) z czystym sumieniem polecam ten hotel i w ogóle tą miejscowść . Byłe już kilka razy na Majorce i np. też w Alcudia ale powiem szczerze że Can Picafort jest lepszym miejscem. Bardziej kameralnym. Poza tym co ważne tu są delikatne fale przez co jest duzo frajdyu dla dzieciaków jak i dosrołsych - na Alcudia dla przykładu żero fal, woda jak tafla jeziora ludzie stoją i się po prostu nudzą :

Dziękujemy, Klosek1983
Zrecenzowano: 7 listopada 2018

Odwiedziliśmy ten hotel końcem października 2018 roku. Hotel jest bardzo dobrze usytuowany (tuż obol plaży i przy deptaku, w pobliżu mnóstwo sklepów), ma świeżo wyremontowane, bardzo gustowne i dosyć przestronne studia lub apartamenty do wyboru. Większość z nich ma widok na morze. Pokoje są czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie w hotelu jest przepyszne, co prawda nie ma jakiegoś mega wielkiego wyboru, natomiast moim zdaniem, jest dokładnie to, co potrzebne. Bardzo smaczne śniadania: naleśniki, pancake'ki, różne rodzaje pieczywa, wędliny, warzywa, sery, english breakfast czy też jajka, bądź omlety smażone na bieżąco oraz świeżo wyciskane soki, to i tak więcej, niż człowiek przyrządza sobie w domu ;) Na obiady i kolacje serwowane są pyszne zupy (zazwyczaj 2 rodzaje), 2 gatunki mięsa i ryby, bądź owoce morza. Do tego bogaty bufet sałatkowy i bardzo smaczne desery.
Basen przy hotelu jest niewielki, na tarasie dostępne są leżaki (ręczniki za kaucją).
W hotelu znajduje się przechowalnia rowerów, dal tych, którzy planują kolarski wyjazd. Na temat animacji nie mogę się wypowiedzieć, gdyż nie braliśmy w nich udziału.
Obsługa hotelu jest przesympatyczna! Wszyscy pracownicy mili, uśmiechnięci i życzliwi.
W hotelu większość gości to osoby dorosłe, bądź emeryci. Jest to raczej hotel dla par, choć widziałam, że w hotelu znajduje się mini club.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Grupotel Picafort Beach i będziemy polecać ten hotel każdemu.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Iza W
Zrecenzowano: 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel naprawdę wart polecenia.
Hotel nie jest duży ale według mnie to atut. Pokoje, a właściwie apartamenty - pokój dzienny z aneksem kuchennym plus sypialnia, po generalbym remoncie, urządzone z gustem, wszystko nowiutkie, czyste i pachnące. Przemiła obsługa, począwszy od recepcji przez obsługę restauracji i baru oraz panie sprzątające. Jedzenie naprawdę urozmaicone i przede wszystkim smaczne. Plaża - piękna, piaszczysta, czysta - tuż obok hotelu. Wyjście z hotelu wprost na nadmorską promenadę oraz ulicę pełną knajpek, straganów i sklepików.
Jedyny minus to kiepskie animacje a właściwie ich brak.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 672hannak
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje ładne i schludne.Sprzatane codziennie maly minus to klimatyzacja słaba nie dawała rady.Jedzenie super każdy znajdzie coś dla siebie.Obsługa wspaniała zawsze uśmiechnięta i skora do pomocy. Hotel wart polecenia w 100%

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, karolinak106
Zrecenzowano: 15 października 2017

Większość pokoi ma piękny widok na morze, nie są duże, ale schludne, sprzątane dość solidnie.Tuż przy hotelu przepiękna plaża,piaszczysta, widoki cudowne, Za 2 leżaki i parasol zapłacisz 13,50 euro. Można wziąć sam leżak, wtedy 4 euro. Na ręczniku leżysz bez płacenia. Woda lazurowa, ciepła, długo płytka, raj dla dzieci, choć w październiku ich już niewiele. Jedzenie pyszne i urozmaicone, animacje kiepskie,ale w dobrym towarzystwie wcale niepotrzebne. Jedynie DJ fajny, ale tylko raz w tygodniu. Bar nieźle zaopatrzony, obsługa sympatyczna.Goście to przeważnie niemieccy seniorzy, ale oni wiedzą co dobre. Dużo sklepików, kawiarenek, restauracji i barów dosłownie pod nosem. Jakieś 300 m market Eroski, ale tam sprawdzajcie rachunki, bo kasjerzy oszukują. Wszędzie blisko, gwarno, wesoło i miło. 3-gwiazdkowy hotel tak miło nas zaskoczył. Dobra jakosć za przystępną cenę. Spełnił nasze oczekiwania. Polecamy!

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi