Zrecenzowano: 7 listopada 2018

Odwiedziliśmy ten hotel końcem października 2018 roku. Hotel jest bardzo dobrze usytuowany (tuż obol plaży i przy deptaku, w pobliżu mnóstwo sklepów), ma świeżo wyremontowane, bardzo gustowne i dosyć przestronne studia lub apartamenty do wyboru. Większość z nich ma widok na morze. Pokoje są czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie w hotelu jest przepyszne, co prawda nie ma jakiegoś mega wielkiego wyboru, natomiast moim zdaniem, jest dokładnie to, co potrzebne. Bardzo smaczne śniadania: naleśniki, pancake'ki, różne rodzaje pieczywa, wędliny, warzywa, sery, english breakfast czy też jajka, bądź omlety smażone na bieżąco oraz świeżo wyciskane soki, to i tak więcej, niż człowiek przyrządza sobie w domu ;) Na obiady i kolacje serwowane są pyszne zupy (zazwyczaj 2 rodzaje), 2 gatunki mięsa i ryby, bądź owoce morza. Do tego bogaty bufet sałatkowy i bardzo smaczne desery.
Basen przy hotelu jest niewielki, na tarasie dostępne są leżaki (ręczniki za kaucją).
W hotelu znajduje się przechowalnia rowerów, dal tych, którzy planują kolarski wyjazd. Na temat animacji nie mogę się wypowiedzieć, gdyż nie braliśmy w nich udziału.
Obsługa hotelu jest przesympatyczna! Wszyscy pracownicy mili, uśmiechnięci i życzliwi.
W hotelu większość gości to osoby dorosłe, bądź emeryci. Jest to raczej hotel dla par, choć widziałam, że w hotelu znajduje się mini club.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Grupotel Picafort Beach i będziemy polecać ten hotel każdemu.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Iza W
Zrecenzowano: 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel naprawdę wart polecenia.
Hotel nie jest duży ale według mnie to atut. Pokoje, a właściwie apartamenty - pokój dzienny z aneksem kuchennym plus sypialnia, po generalbym remoncie, urządzone z gustem, wszystko nowiutkie, czyste i pachnące. Przemiła obsługa, począwszy od recepcji przez obsługę restauracji i baru oraz panie sprzątające. Jedzenie naprawdę urozmaicone i przede wszystkim smaczne. Plaża - piękna, piaszczysta, czysta - tuż obok hotelu. Wyjście z hotelu wprost na nadmorską promenadę oraz ulicę pełną knajpek, straganów i sklepików.
Jedyny minus to kiepskie animacje a właściwie ich brak.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 672hannak
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje ładne i schludne.Sprzatane codziennie maly minus to klimatyzacja słaba nie dawała rady.Jedzenie super każdy znajdzie coś dla siebie.Obsługa wspaniała zawsze uśmiechnięta i skora do pomocy. Hotel wart polecenia w 100%

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, karolinak106
Zrecenzowano: 15 października 2017

Większość pokoi ma piękny widok na morze, nie są duże, ale schludne, sprzątane dość solidnie.Tuż przy hotelu przepiękna plaża,piaszczysta, widoki cudowne, Za 2 leżaki i parasol zapłacisz 13,50 euro. Można wziąć sam leżak, wtedy 4 euro. Na ręczniku leżysz bez płacenia. Woda lazurowa, ciepła, długo płytka, raj dla dzieci, choć w październiku ich już niewiele. Jedzenie pyszne i urozmaicone, animacje kiepskie,ale w dobrym towarzystwie wcale niepotrzebne. Jedynie DJ fajny, ale tylko raz w tygodniu. Bar nieźle zaopatrzony, obsługa sympatyczna.Goście to przeważnie niemieccy seniorzy, ale oni wiedzą co dobre. Dużo sklepików, kawiarenek, restauracji i barów dosłownie pod nosem. Jakieś 300 m market Eroski, ale tam sprawdzajcie rachunki, bo kasjerzy oszukują. Wszędzie blisko, gwarno, wesoło i miło. 3-gwiazdkowy hotel tak miło nas zaskoczył. Dobra jakosć za przystępną cenę. Spełnił nasze oczekiwania. Polecamy!

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano: 18 września 2017

Pierwszym miłym akcentem naszego pobytu w tym hotelu była przygotowana w naszym apartamencie kolacja w związku z późną godziną przyjazdu (4 rano). Z balkonu rozciągał się bajeczny widok na Zatokę Alkudyjską :) Hotel jest położony w pierwszej linii przy promenadzie, dzięki czemu dojście do plaży zajmuje dosłownie minutę! Na terenie hotelu znajduje się jeden (podzielony na pół), średniej wielkości basen otoczony tarasem słonecznym.
Jedzenie w hotelu było wyśmienite - na czas pobytu gość otrzymuje "swój" stolik w restauracji. Każdego dnia były inne posiłki, od szampana z truskawkami na śniadanie przez kuchnię hiszpańską do wieczoru japońskiego. W całym hotelu jest bardzo czysto. W lobby można znaleźć bardzo szeroki wybór informatorów o wyspie i wszystkich jej atrakcjach. W recepcji istnieje możliwość zakupu wycieczek organizowanych przez biuro podróży z Alcudii (niedostępne w jęz.polskim).
Plażą można udać się na spacer do rezerwatu s'Albufera - to świetne miejsce, w którym można odpocząć od gwarnego miasteczka!
W Can Picafort jest wiele restauracji i sklepów - miasto tętni życiem nawet poza ścisłym sezonem. Bez problemu dojedziemy stąd do większych miast miejskim autobusem (duża ilość połączeń w niskiej cenie) lub taksówką (postój znajduje się przy hotelu, ceny kursów są zamieszczone na specjalnej tablicy).
W hotelu spotkamy wielu Niemców - wieczorne show są nastawione pod ich muzyczne upodobania :) Rezydentka z niemieckiego TUI była niezwykle pomocna, gdy nasza zawiodła ...
Polecam ten hotel osobom lubiącym dużo zwiedzać i spędzać aktywnie czas :) Hotelowi plażowicze mogą się trochę nudzić ze względu na brak animacji w ciągu dnia.
W hotelu spędziliśmy pierwszy tydzień maja 2016.

Termin pobytu: maj 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, Justyna_W89