Duża plaża na Cala Ratjada

Największa plaża na terenie Cala Ratjada. Dosyć tloczno i głośno. Woda swietna miejscami glony... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
P7864PTannam
Wejherowo, Polska
Najładniejsza plaża na Majorce

Moim zdaniem najładniejsza plaża na Majorce. Duży ,płatny, parking w pobliżu plaży. Przyjemny bar... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
swatch444
Płońsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 623)

Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna plaza ale ma duze minusy.
Duzo ludzi i ciezko dostac lezaki.
Nie polecam isc na prawa czesc, gdzie jest pelno pijanych niemcow, sa bardzo glosni i wkurzaja generalnie.
Lewa strona duzo spokojniejsza i mozna sobie odpoczac.
Ogolnie milo spedzony czas ale polecam Cala Mesquida.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, PhoneReco
Zrecenzowano: 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża ładna, ale trafiliśmy na brzydka pogode. Czerwona flaka, fale takie że prawie zalewaly leżaki. Co do leżaków zepsute, szafka do przechowywania równiez. Za taką cenę tj. 16 euro oczekuje czegoś więcej.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, ewelinab654
Zrecenzowano: 20 marca 2019

Piękna piaszczysta plaża ciepłe lazurowe morze.Na około wspaniałe widoki. Miło spędzony czas na plaży .

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, JoannaD2454
Zrecenzowano: 7 października 2018

Duża, bywa, że trochę zatłoczona plaża blisko hoteli. Poza kilkoma skałkami piękny miły piaseczek :-)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano: 8 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża. Mocno oblegana, ale niech nas to nie zrazi - kultura korzystania z wody i piasku jest całkowicie inna niż w Polsce. Urokliwa, jak wszystko na Majorce

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, Laurawiju