Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

W hotelu przebywaliśmy (ja i syn) w drugiej połowie sierpnia. Warunki w hotelu przewyższają te 3* które posiada. Ja miałem pokój dla dorosłego z dzieckiem. Pokój gabarytowo wystarczający, tv 32 cale (fakt że prawie same kanały po niemiecku), duży taras. Pokój był od strony ulicy, przez to staliśmy się z synem fanami piosenki niemieckiej :) Prawie codziennie jakieś wieczorki tematyczne przy barze. Bar zamykano o 23. Później od strony basenów cisza. Kierownik przestrzegał tego. Bardzo dobre posiłki, codziennie ryby, owoce, dużo warzyw, desery. Nie wiem czy jest to reguła, ale w sobotę owoce morza. Baseny spokojnie spełniają swoje zadanie. Dużo leżaków, część z parasolami. Animator zachęcał do sportów. Obsługa mówiąca po niemiecku w szczególności, ale po angielsku można się spokojnie dogadać, przynajmniej z niektórymi. Niektórzy znają jakieś zwroty po polsku. Wszyscy bardzo mili.
Hotel znajduje się w dobrej okolicy. Do plaży Cala Gat (mniejsza w zatoce) jest dalej, ale fajniejszy klimat, mniej ludzi, fajniejsze miejsce do snorkelingu. Przez plaże można iść do latarni, jak ktoś chce pieszo. Po drodze fajne widoki. Plaża znajduje się niedaleko portu. Tam jest centrum rozrywkowe. Cala Agulla trochę bliżej, dużo większa, ludzi full, większe fale, leżaki.
Do innych miejscowości da się dojechać autobusami. Lub można wypożyczyć, samochód, skutery benzynowe lub elektryczne. To ostatnie robi furorę.
Mam natomiast pewne obiekcje co do wycieczki "Objazdowej po Majorce". Z byle powodu odwołują przepłyniecie katamaranem, czy statkiem. Tramwaj to porażka, ludzi opychają na siłę.

Dziękujemy, mariuszm001
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Witam. polecam ten hotel z ręką na sercu. wspaniała i miła obsługa . Fajni barmani. Pokoje czyste i codziennie sprzątane. Baseny czyste . Dużo leżaków. ładnie utrzymana zieleń. Jeśli chodzi o jedzenie to może niema dużego wyboru ale spoko można coś dla siebie wybrac. było świeże. dużo owoców i deserów. POLECAM

Dziękujemy, Ryszard K
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Byłam z córką (12 lat) w sierpniu 2019. Pokoje stare, ale zadbane. Klimatyzacja w pokoju działa nawet cały czas (jeżeli ktoś sprytny to odpinal kartę od kluczyka i zostawial w kontakcie, żeby chodziła caly czas). Codziennie sprzątane oprócz wtorków. Jedzenie dobre,dużo ryb i owoców. Ludzi narzekajacych na monotonne sniadanie było wiele, tylko zastanawiam sie co w takim razie jedzą w domu skoro tu był dosyć duży wybór. Dużo Niemców to fakt,jeżeli było za głośno kierownik hotelu upominal. Wieczorami animcje dla dzieci i śpiewanie na żywo. W ciągu dnia piłka wodna, ping pong,badminton, siatkówka, dart itp. Plaża blisko, sklepy również. Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Zuza G
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Cena nie idzie z parą z wyżywieniem, standardem ani z jakością. Pokoje stare ale czyste, zadbane, nie zniszczone, klimatyzacja działa tylko podczas pobytu w pokoju i gdyby nie upał nie przekraczający 32 stopnie to nie wiem czy by dała radę. Ponadto na sam początek 15 euro od osoby opłaty klimatycznej, KSEROWANIE DOWODÓW OSOBISTYCH!!! Obsługa w recepcji nie rozumie dobrze po angielsku i nie wie (o dziwo) że działa nielegalnie i nic do nich nie dociera! O RODO nigdy nic nie słyszeli!!! Nic się tym nie przejmują!!! Postawa rezydenta TUI również obojętna, dopiero po wielu tłumaczeniach i przypominaniach się, udało mu się załatwić kasację ksera dowodu osobistego.
Jedzie marne, śniadania beznadziejne, obiady i kolacje monotonne ale bogatsze o wiele niż poranny posiłek. Jedzenie potraw z grilla nie polecam bo było spalone i bez smaku. Prawdziwe owoce morza podawane 1 raz w tygodniu na kolację. Ryby prawie codziennie.
Ponadto hotel nastawiony tylko i wyłącznie na niemieckich turystów, których było co najmniej 90%! A oni zachowują się skandalicznie: głośna muzyka, pijackie okrzyki i śpiewki - jakby byli sami w hotelu! W Polsce gdziekolwiek takie zachowanie jest niedopuszczalne, a obsługa hotelu nic się tym nie przejmuje.
Na Majorkę kiedyś wrócę ale na pewno nie do tego hotelu!

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od zewnętrznej strony jest o wiele ciszej.
Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, agoolla
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Dla naszej czwórki ( 2 pary ) wszystko ok. naprawdę udany tygodniowy wypoczynek.
Brak jakichkolwiek uwag czy krytyki.
Kuchnia serwowała bardzo smaczne i urozmaicone posiłki dużo ryb i owoców moża.
Cala Ratiada to fajna baza wypadowa po tej części wyspy.
Majorka przecudna
Wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Wskazówka dotycząca pokoi: miałem pokój przy basenie w maju jest jeszcze spokojnie
Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi