Zrecenzowano: 7 stycznia 2018

Bardzo dobre all, drinki serwowane do stolika. Przepyszne jedzenie, duży wybór alkoholi, przekąski przy basenie najlepsze jakie można sobie wyobrazić! Nugetsy, frytki, hamburgery, pizza, sałatki. Córka na urodziny dostała w prezencie srebrny łańcuszek. Świetna lokalizacja. Perfekcja All Inclusive, widać że robione pod Niemców.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Tomek L
Zrecenzowano: 17 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel elegancki, mniejszy niż to widać na zdjęciach co jest zdecydowanie na plus. Doskonale położony, tuż obok hotelu znajduje się deptak, na którym tętni życie, jest masa restauracji i sklepów, między innymi Mango, Calzedonia, perfumerie itd. W samym hotelu panuje bardzo miła armosfera zaczynając od recepcji, po bar i obsługę kelnerską w restauracji. Jest jeden bar przy basenie, gdzie serwowane są napoje, drinki, piwno, wino. Dla dzieci lody Algida oraz z samoobsługowego automatu. Najsłabszą stroną hotelu jest snack bar, czynny raptem przez dwie godziny od 12.30 do 14.30, gdzie jest stale menu, frytki, pizza, burger, nachos, jedna sałatka, ciasta i owoce dostepne sa caly czas. I żadna z tych rzeczy nie jest zbyt smaczna. Lepiej o godzinie 13 udac się na obiad, gdzie zawsze jest pyszne jedzenie. Ps. Codziennie jest paella. Sniadania i kolacje rowniez bardzo smaczne jedzenie, nie ma się do czego przyczepić. Jeśli chodzi o pokój to mielismy junior suite z cudownym widokiem na morze, jest to bardzo duzy pokoj plus wydzielona mniejsza część z dostawką, nie jest to przedzielone drzwiami. Wifi działa bez zarzutu i w pokoju, i przy basenie. Depozyt za recznik kąpielowy wynosi 15 euro. Animacje jak to animacje, jak ktoś lubi to się nie będzie nudził, codziennie gimnastyka w wodzie, rzutki, strzelanie z łuku, streching itp. Animatorzy też przesympatyczni. Co do basenu i tzw. rezerwacji leżakow to przychodząc na basen o godzinie 10 zawsze było duzo wolnych miejsc, a bylismy od 4 lipca, wiec w szczycie sezonu. W hotelu główna klientela to Niemcy, niewiele osób z innych krajów. Co do okolicy hotelu, to można pieszo dojść z jednej strony do malutkiej miejscowosci Cala Bona, z drugiej do Sa Coma. Ale Cala Millor zdecydowanie najbardziej urokliwa. Ogólnie hotel wart polecenie i chętnie bym tam wróciła...

Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, majka2003
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hipotels, Recepcionista, Hipotels Cala Millor ParkOdpowiedź udzielona 19 lipca 2016

Drogi Gościu,
Bardzo dziekujemy za mila opinie.
Milo nam bedzie goscic pania jeszcze raz w naszym Hotelu.
Pozdrawiam serdecznie,
Nicolette -
Recepcja

Zrecenzowano: 23 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny apart hotel. Odnowiony czysty i co najważniejsze wszystkie apartamenty mają widok na morze. Świeże jedzonko w ilości maxi. Polecam. Blisko plaży i sklepów. Idealny na kilka dni dla rodzinki.

Data pobytu: kwiecień 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Marta W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hipotels, Recepcionista, Hipotels Cala Millor ParkOdpowiedź udzielona 29 maja 2015

Szanowna pani Marta,

Bardzo dziekujemy za mila opinie.

Milo nam bedzie goscic pania jeszcze raz w naszym Hotelu.

Pozdrawiam serdecznie,

Nicolette -
Recepcja

Zrecenzowano: 18 lipca 2014

Hotel jest po remoncie więc wszystko jest w miarę nowe i nowoczesne.Pokoje są przestronne, zwłaszcza juniorsuite jest bardzo przestronnym , niemalże "dwupokojowym" pokojem. Z naszym nastoletnim synem , każdy miał swoją intymną strefę, tyle było miejsca.Bardzo blisko na plażę.Plaża bardzo ładna (za 2leżaki i parasol cena 12eur codziennie).Dookoła sklepy, wypożyczalnia rowerów, samochodów, sklepy spożywcze (SPAR), wypożyczalnia elektrycznych hulajnog,plac zabaw dla dzieci.W hotelu bardzo dużo rodzin z bardzo małymi dziećmi.Czasami przy posiłkach mieliśmy wrażenie, że jesteśmy w jakimś przedszkolu.Przy każdym stole w jadalni siedziały malutkie dzieci.Dla rodzin z nastoletnimi dziećmi, par lub starszych osób nie była to zbyt komfortowa sytuacja.Wszędzie hałas i harmider.NIE POLECAM DLA PAR, STARSZYCH OSOB LUB RODZIN Z NASTOLATKAMI! (za dużo maluchów).W restauracji posiłki ok ale bez jakiegoś oszałamiającego wyboru.Mieliśmy opcję HP, w naszej opinii wybór na śniadanie był lepszy niż na kolacji...Sporo owoców, desery nie przypadły nam do gustu.Mieliśmy HP, ceny za napoje i snacki - przystępne.Na basenie dużo leżaków, nie było potrzeby rezerwowania ich wczesny rankiem, zawsze było coś wolnego.Ogólnie hotel znajduje się w typowo turystyczno-hotelowej miejscowości, nie ma tu pięknych widoków ale za to jest bardzo ładna plaża i dostęp do morza.Polecamy wypożyczyć rowery i zrobić sobie wycieczkę po dobrze przygotowanych ścieżkach rowerowych łączących pobliskie miejscowości.

• Data pobytu: lipiec 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, Azulek
Zrecenzowano: 28 marca 2013

Hotel w naprawdę wysokiej klasie z bardzo miłą obsługą i smaczną kuchnią. Nowoczesny obiekt hotelowy, pokoje przestronne , czyste. Hotel położony jest przy deptaku gdzie praktycznie zaraz po wyjściu z hotelu znajdują się liczne sklepy, bary, restauracje itp oraz oczywiście przepiękna piaszczysta plaża i morze w odcieniach błękitu. Polecam nawet najbardziej wymagającym !

• Data pobytu: wrzesień 2012, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Ilona C