Ciekawa atrakcja

Bardzo ładna jaskinia. Świetna atrakcja dla dzieci i starszych, takżr podczas upałów - ponieważ... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
tomaszn859
Chełm, Polska
Jaskinie

Zrecenzowano: 24 września 2018
223agnieszkag
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 071)

Zrecenzowano: 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić to miejsce. Ciekawe formacje skalne. Natura potrafi stworzyć przecudowne formy, a pokaz w komnacie PIEKŁO - bardzo interesujący.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 223agnieszkag
Zrecenzowano: 4 września 2018

Oszałamiające wrażenia. Natura jest niezwykła! Miałam wątpliowści, co do tego, czy zainteresuje mnie "jakaś jaskinia" w dodatku za 15 euro za wstęp! . Wyszłam zachwycona! W życiu nie widziałam czegoś podobnego. Bardzo miły pan przewodnik, który podszedł do nas indywidualnie i starał się tłumaczyć po Polsku niektóre słówka, co było przemiłe (byliśmy sami z Polski). Dziękujemy!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, torkawik
Zrecenzowano: 26 lipca 2018

Polecamy jako jedną z lepszych atrakcji na Majorce. Piękne wrażenia estetyczne i muzyczne (krótki koncert w "piekle"). Małe grupy mimo wysokiego sezonu, profesjonalny przewodnik - jęz. hiszpański, angielski, niemiecki, francuski - wciąz ta sama osoba :)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, maciejj466
Zrecenzowano: 11 października 2017

Dzięki recenzjom zawartym w TA wybraliśmy dopłynięcie do Cuevas de Arta statkiem z Cala Ratjada. Naprawdę warto. Zarowno widok wejścia do jakini jak i widok skał ze statku jest imponujący. Kupienie biletu łączonego w Cala Ratjada (statek + jaskinia) było tańsze niż zakup tych biletów osobno. Do Cali ratjada wróciliśmy autobusem, który kursuje dość często i jest niedrogi 1,85 EUR.

Jaskinia jest ciekwa dla tych, którzy lubią podobne atrakcje..

Trzeba wiedzieć, że wejścia odbywają się w grupach razem z przewodnikiem, który opowiada w kilku językach. Spacer trwał około 45 minut.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, Andrzej_Lukasz
Zrecenzowano: 4 października 2017

Jaskinie Arta w Canyamel zwiedziliśmy podczas pobytu w Font de Sa Cala. Na zwiedzanie wybraliśmy się statkiem Coral Boat (i dzięki temu mieliśmy wejściówki do jakiń za 10 euro). Same jaskinie bardzo nam się podobały, choc były nieco inne niż zwiedzone rok temu Smocze Jaskinie w Porto Christo, bardzo sympatyczny przewodnik, piękny pokaz świateł z muzyką w "Piekle". Bardzo polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, MaenerysPhoenix