Mojácar
Zrecenzowano: 4 października 2017

Hotel Best Indalo położony jest praktycznie na samej plaży ( oddzielony ulicą) w spokojnej okolicy - z drugiej strony hotelu są już góry.
Zacisznie i spokojnie - raczej nie dla szalejącej młodzieży, bardziej dla ludzi poszukujących spokojnego wypoczynku.
Wszystkie pokoje z widokiem na morze, standard nie najwyższy ale też bez istotnych wad. Dałbym między 3,5 a 4 gwiazdki. Może tylko mogliby rzeczywiście sprzątać pokój a nie tylko ścielać łóżka.
Jedzenie - spory wybór i bardzo dobre. Z piciem gorzej. Jakość piwa i alkoholi w AI raczej przeciętna, ale nie ma kolejek i nie brakuje.
Duży plus za brak Niemców i Anglików. W hotelu głównie Hiszpanie (jakieś 90%). Do tego kilka rodzin z Polski i Czech. Dlatego nie ma problemu z nocnymi wrzaskami, pijaństwem na basenie czy zarezerwowanymi leżakami.
Oprócz leżaków na basenie jest jeszcze zielony ogród za hotelem gdzie też można znaleźć wolne leżaki.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, pi0tr78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2017, Owner, Hotel Best IndaloOdpowiedź udzielona 13 października 2017

Dear Guest,

Thank you for sharing your comments after your recent visit to our hotel Best Indalo. We are extremely pleased that you had a pleasant stay and our services lived up to your expectations.

We hope to welcome you once again in the future.

Best regards

Sonia Leon
Manager

Zrecenzowano: 26 września 2017

Hotel Best Indalo jest położony przy pięknej plaży. Przejście przez ulicę nie sprawia żadnego problemu. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Wina serwowane w butelkach. Pokoje czyste, dobrze wyposażone . Obsługa dyskretna i profesjonalna. Miejscowość Mojačar bardzo urokliwa. Od hotelu zaczyna się piękna promenada z restauracjami i barami, można spacerować kilka kilometrów . Wszędzie bardzo czysto. Polecam wakacje w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje z widokiem na morze bez dodatkowej opłaty .
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, rajsiu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2017, Manager, Hotel Best IndaloOdpowiedź udzielona 29 września 2017

Dear Guest,

We hope to welcome you once again in the future.

Kind regards

Sonia Leon
Manager

Zrecenzowano: 29 czerwca 2017

Tegoroczny urlop spędziłam właśnie w tym hotelu. Byłam tam z rodziną na początku czerwca i jestem bardzo zadowolona.
Hotel jest czysty i zadbany, jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Sporo potraw regionalnych ( np. przepyszne Gazpaccho ) dużo ryb i owoców morza, ale także sporo potraw takich uniwersalnych jak np. frytki i kurczak :)
Okolica jest po prostu przepiękna. ok. 5 km od hotelu ( autobus kursuje tam co 20 min. ) znajduje się niezwykle urokliwe miasteczko w stylu mauretańskim MOJOCAR PUEBLO. Naprawdę warto go zobaczyć.
Wyruszając w prawą stronę od hotelu, można zrobić sobie ok. 3 godzinny spacer szlakiem wzdłuż morza. Widoki....rewelacja.
I chyba największym atutem tego miejsca jest plaża : duża, piaszczysta i w czerwcu jeszcze niezbyt zaludniona.
Jedynym minusem był basen, mały, ciasny oblegany przez tłumy gości i niezbyt ładny. Dla mnie to akurat było bez znaczenia, gdyż jadąc nad morze nie przesiaduję nad basenem.
Wi-fi jest darmowe na terenie całego hotelu i dobrze działa
Bardzo polecam ten hotel i tę okolicę

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, dora22017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2017, Manager, Hotel Best IndaloOdpowiedź udzielona 8 lipca 2017

Dear dora22017,

Thank you for your feedback on your recent stay in our hotel Best Indalo. We are delighted that you had a pleasant stay and appreciated our services. We hope to see you again soon.

Kind regards

Manager Hotel Best Indalo

Zrecenzowano: 16 września 2016

Hotel odnowiony i jak na dużą liczbe gości to jest naprawde w dobrym stanie. Pokoje przestronne z bardzo szerokimi łóżkami, przemyślanie urządzone. Jedyny minus to brak jakiejkolwiek wentylacji. Klimatyzacja działa ale tylko gdy jest się w pokoju, dlatego nie ma mowy o wychłodzeniu pokoju np. podczas pobytu na plaży. Pokoje sprzątane codziennie, jakość zależy od osoby sprzątającej.
Wszystkie pokoje z widokiem na morze. My mieliśmy boczny widok (pokój nad wejsciem do hotelu) dzięki temu nie mieliśmy dużego nasłonecznienia. Mankamentem jest hałas z ulicy i pobliskich knajp przy otwartym oknie. Codziennie o 23:15 w pobliskiej knajpie wyrzucali butelki do kontenera :).
Obsługa miła i sprawna. Zakwaterowanie szybkie mimo wielu gości. Kilka osób mówi chyba tylko po angielsku, ale można się porozumieć. W przypadku usterek (mieliśmy z klimatyzacją) naprawa błyskawiczna.
Hotel jest duży ma ok. 300 pokoi na 9 piętrach a tylko trzy windy z czego tylko jedna zjeżdża na poziom basenu. W porze posiłków czekanie na windy to porażka. Winda w teorii jest dla 4 osób.
Posiłki poza śniadania i są w dwóch restauracjach. Śniadania tylko w jednej. Powinnam napisać monotonne, jak to określili kiedyś Polacy śniadania w jednym z hoteli. Jest wszystko. Na śniadania jajka na kilka sposobów, jajecznica z proszku!, wędlina, ser, bekon, kiełbaski, fasola (sporo gości to Anglicy), nawet frytki. Na słodko naleśniki, bułeczki, dzemy, owoce. Kawa, herbata z automatu. Na lunch dużą różnorodność warzyw, zupy z tradycyjnym gazpacho, ryba, mieso, ryz, ziemniaki, desery, owoce. Mankamentem jedzenia było to, że nie jest doprawione i na ogół zimne albo ledwo ciepłe. Na kolację podobnie jak na lunch cały przegląd. Każdego dnia inna tematyka i jedzenie np. indyjska, meksykańska. Sushi - koszmar. Spodziewałam się też smaczniejszego wina. Obsługa mila.
Basen bardzo maleńki jak na taki hotel, leżaki raczej w wystarczającej ilości. W barze przy basenie przekąski i napoje. Wszystko zależy od obsługi ale kategoryzacja gości da się zauważyć. Inny alkohol leją np. Anglikom a inny Polakom, ale nie żałują ani jednym ani drugim.
Animacje bardzo bogate i różnorodne ale wyłącznie po hiszpańsku.
Plaża ekstra, wystarczy przejść przez ulicę. Plaża szeroka, publiczna. Są leżaki ale akurat w miejscu gdzie nie do końca nam się podobało. Położenie hotelu przy długiej ok. 3 km promenadzie pozwala na długie spacery lub bieganie. Ok. 1 km od hotelu przy promenadzie siłownia na powietrzu z widokiem na morze.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Glijus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2016, Gerente, Hotel Best IndaloOdpowiedź udzielona 28 września 2016

Dear Glijus,

Thank you for the time taken to write about your experience in our hotel on Tripadvisor. We are happy that overall you had a pleasant stay and our services lived up to your expectations. We hope to see you once again in the future.

Kind regards,

Manager Hotel Best Indalo

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2016

Całkiem przyjemny hotel, pokoje, personel, b.dobra kuchnia. Tuż przy plaży, szerokiej na kilkadziesiąt metrów i piaszczystej, woda czysta, błękitnie przezroczysta.
Basen może trochę za mały jak na w sumie spory hotel, ale dramatu z leżakami nie było. Nie jest to może wersja lux, ale zupełnie przyzwoity.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są z widokiem na morze, bocznym lub frontalnym. Unikać pokoi przy basenie i scenie.
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, life_is_a_journey398
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2016, Gerente, Hotel Best IndaloOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2016

Drogi life_is_a_journey398, Dziekujemy za zamieszczenie opinii na temat naszego hotelu. Jest nam niezmiernie milo ze spelnilismy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieje ze w przyszlosci ponownie odwiedzisz nasz hotel.

Pozdrawiam

Dyrektor