jak w bajce:)

Winnice, winnice, winnice..

Zrecenzowano: 16 grudnia 2018
Zbigniew F

Zrecenzowano: 6 września 2019

to miejsce zachwyca, ciszą, spokojem, zielienia, widoki sa nieziemskie, krajobrazy bezcenne , warto tam przyjechać i spedzic przynajmniej pare godzin

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Natka77
Zrecenzowano: 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niesamowita wycieczka, piękne widoki, winnice, winnice.. Warto spędzić tu przynajmniej 2-3 dni. Nam niestety nie udało się wybrać na rejs statkiem, który zapewne też dostarcza wspaniałych widoków.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Zbigniew F
Zrecenzowano: 4 października 2017

Gdy zmęczył nas tłum w Porto postanowiliśmy pojechać do winnic doliny Douro. Było warto. Znaleźliśmy tu wspaniałe widoki i krajobrazy, miłych i uczynnych ludzi, a przede wszystkim wspaniałe wino. Gorąco polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Wojtek_58
Zrecenzowano: 30 grudnia 2016

Widoki są cudne. Wrażenia wspaniałe . Pełen relaks. Statek płynący miedzy wzgórzami i niezliczone plantacje winogron na najlepsze rodzaje wina Porto. Nawet podróżowanie tymi okolicami w samochodzie to wspaniała przygoda. Najpiękniejsze widoki w punkcie widokowym - widoki nieziemskie . Dolina wpisana na listę światowego Dziedzictwa UNESCO . Wspaniała przygoda. Polecam .

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
Dziękujemy, MariaSosnowska
Zrecenzowano: 17 lipca 2016

Piękne widoki, super wyprawa. Droga warta przejechania. Spokój cisza, Mozna statkiem po rzece, mozne pociągiem lub autem . Wszystkie opcej są interesujące

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
Dziękujemy, Trawacytrynowa