“Obiad pyszny”
O Gala — recenzja

O Gala
Nr 3 wśród 64 Restauracje (Machico)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam miła obsługa czysto - ceny przystępne- dania bardzo smaczne - jedliśmy epadę smakowała nam jedna porcja spójnie wystarczy dla dwojga

Dziękujemy, zorro128

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo fajna i smaczna knajpa w centrum Machico. Znajdziecie tam nawet polskie menu! Bardzo polecam sardynki a na przystawkę Bolo do caco

Dziękujemy, halabalka
Zrecenzowano 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonała kuchnia, kawa i słodycze. Miła uśmiechnięta obsługa. Naprawdę swobodna i przyjazna atmosfera. Pozdrawiamy Serdecznie :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Robert Z
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018

Dopiero wróciliśmy z tygodniowego urlopu z Madery. Restaurację O Gala odwiedzaliśmy codziennie :) Albo rano kawa z ciastkiem, albo na lunch kanapka z miecznikiem, albo na obiad ryba. Wszystko przepyszne w bardzo dobrych cenach. Jeśli jesteście w Machico koniecznie odwiedźcie te knajpkę i do tego jest w świetnej lokalizacji.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano 4 lutego 2018

Zjedliśmy tam z mężem pyszne grillowane owoce morza oraz stek z tuńczyka. Przychodziliśmy codziennie rano na pyszną kawę i małe co nieco do kawki czyli albo niebiański sernik z marakują albo jakieś bułeczki. Na wynos w góry braliśmy pyszne kanapki z pieczoną wołowiną albo kurczakiem. Rewelacja! Bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Alicja S

O Gala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w O Gala? Podziel się wrażeniami!