“Bardzo polecamy”
O Gala — recenzja

O Gala
Nr 3 wśród 55 Restauracje (Machico)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018

Dopiero wróciliśmy z tygodniowego urlopu z Madery. Restaurację O Gala odwiedzaliśmy codziennie :) Albo rano kawa z ciastkiem, albo na lunch kanapka z miecznikiem, albo na obiad ryba. Wszystko przepyszne w bardzo dobrych cenach. Jeśli jesteście w Machico koniecznie odwiedźcie te knajpkę i do tego jest w świetnej lokalizacji.

Dziękujemy, Marta M

Zrecenzowano 4 lutego 2018

Zjedliśmy tam z mężem pyszne grillowane owoce morza oraz stek z tuńczyka. Przychodziliśmy codziennie rano na pyszną kawę i małe co nieco do kawki czyli albo niebiański sernik z marakują albo jakieś bułeczki. Na wynos w góry braliśmy pyszne kanapki z pieczoną wołowiną albo kurczakiem. Rewelacja! Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano 2 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra grilowana espada (tusza gdzie indziej najczesciej podawany jest filet) miejsce chetnie odwiedzane przez miejscowych porcje wcale nie małe

Dziękujemy, Mateusz G
Zrecenzowano 26 października 2017 z urządzeń przenośnych

Stosunek jakosci do ceny ponizej przecietnej. Nie polecam. Kilkaset metrow dalej jest o niebo lepsza i tansza residencial familia.

Dziękujemy, Pawel K
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza i najtańsza kawa w całym Machico. Duży wybór ciast i ciastek. Bardzo miła obsługa. Dodatkowy atut to menu w języku polskim. Jedyny minus to mały wybór przekąsek.

Dziękujemy, MrMrsSOS

O Gala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w O Gala? Podziel się wrażeniami!