“Doskonały pałasz z bananem!”

MareAlta Peixe & Mariscos
Nr 5 wśród 61 Restauracje (Machico)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2018

Przyjemna restauracja nad brzegiem morza. Bardzo dobry pałasz z bananem (Espada - zdecydowanie warto sprobowac!) jak rowónież dobre inne dania z ryb i owoców morza (krewetki, jedliśmy również krewetki i naprawdę były bardzo dobre).

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Sammmmmy88

Zrecenzowano 11 października 2017 z urządzeń przenośnych

Warte polecenia ceny Średnie b db swierze ryby i owoce morza polecam ośmiornice i Granika rachunek za dwie ok 58€

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Roam735103
Zrecenzowano 31 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Nic specjalnego, przyzwoite ale można na Maderze zjeść zdecydowanie lepiej i za mniejsze pieniądze. Stek z tuńczyka miękki ale miał posmak niewyczyszczonego grilla.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, 283piotrc
Zrecenzowano 5 marca 2017

Pierwsza klasa Owoce morza, świetnie przygotowana Espada, deser wyśmienity ...
cóż pisać - proponuje samemu sprawdzić.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Jacek W
Zrecenzowano 27 lutego 2017

warte polecenie , osobiście lubie owoce morza więc bardzo mi smakowały , polecam je w restauracji niedaleko hotelu

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Jarosław G

MareAlta Peixe & Mariscos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Funchal, Madera

Byłeś(-aś) w MareAlta Peixe & Mariscos? Podziel się wrażeniami!