Machico

“zasluguja na 5 gwiazdek”
O Casco — recenzja

O Casco
Nr 4 wśród 64 Restauracje (Machico)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019

od 3 lat niezmiennie przybywam/my do tego miejsca, nie jest to moze estetyczne mistrzostwo, restauracja nie wyglada najlepiej, ale potrawy, ktore tu jadlem zawsze byly wysmienite ( polecam limpetsy, malze grilowane, dorsz, krewetki ocasco, mieso - polecane w wybrane dni - sprawdzajcie co jest danego dnia polecane( szczegolnie jagniecina) bolo - jest tez w tym miejscu wyjatkowy.

Dziękujemy, Dominik S

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 11 osób. Posiłki każdy miał inne. Było bardzo smacznie. Obsługa bardzo miła. Niech wygląd fast-food Was nie zmyli bo to NIE jest fast food.

Dziękujemy, blady007
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019

Lokal przyjemny z miłą obsługą. Niestety byliśmy trochę zawiedzeni, gdyż mięso było słabo wysmażone.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, AdamBiel
Zrecenzowano 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

W czasie pobytu w Machico jadłam tam 3 razy. Za każdym razem dania były bardzo smaczne za równo te z karty jak i dania dnia. Porcje są spore.
Obsługa bardzo miła i pomocna. Jest nawet menu po polsku, niestety jest w nim sporo błędów więc łatwiej mi było korzystać z wersji angielskiej.Polecam tą restauracje każdemu, kto tu przyjedzie!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, AgaPraga
Zrecenzowano 4 lutego 2018

Znaleziona przypadkiem restauracja okazała się całkiem miłym miejscem. Zamówiliśmy bardzo dobrze zrobioną espade, pyszne regionalne, białe wino i lapas :) dodatkowo czosnkowy chleb, który robią wyśmienicie. Zabrakło klimatu, gdyż widać, ze to miejsce tętni życiem w sezonie, poza sezonem nie dbają o detale.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Alicja S

O Casco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Funchal, Madera

Byłeś(-aś) w O Casco? Podziel się wrażeniami!