“Jedzenie świeże ale nie dopieczone”
O Casco — recenzja

O Casco
Nr 4 wśród 61 Restauracje (Machico)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019

Lokal przyjemny z miłą obsługą. Niestety byliśmy trochę zawiedzeni, gdyż mięso było słabo wysmażone.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, AdamBiel

Zrecenzowano 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

W czasie pobytu w Machico jadłam tam 3 razy. Za każdym razem dania były bardzo smaczne za równo te z karty jak i dania dnia. Porcje są spore.
Obsługa bardzo miła i pomocna. Jest nawet menu po polsku, niestety jest w nim sporo błędów więc łatwiej mi było korzystać z wersji angielskiej.Polecam tą restauracje każdemu, kto tu przyjedzie!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, AgaPraga
Zrecenzowano 4 lutego 2018

Znaleziona przypadkiem restauracja okazała się całkiem miłym miejscem. Zamówiliśmy bardzo dobrze zrobioną espade, pyszne regionalne, białe wino i lapas :) dodatkowo czosnkowy chleb, który robią wyśmienicie. Zabrakło klimatu, gdyż widać, ze to miejsce tętni życiem w sezonie, poza sezonem nie dbają o detale.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano 24 września 2017 z urządzeń przenośnych

Generalnie pyszne frytki domowej roboty, obsługa całkiem miła, niestety mimo prośby mięso nie dopieczone.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Dorota P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ValterIsmaelCosta, Gestor, O CascoOdpowiedź udzielona 11 stycznia 2018

Muito obrigado!
Pela sua avaliação

Zrecenzowano 19 września 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tutaj kilka razy na obiedzie, zawsze jedzenie było smaczne i świeże a obsługa bardzo miła. Menu jest w języku polskim co jest żadkością a właściciel zawsze służy pomocą jeśli jest to niezbędne. Polecam z czystym sumieniem.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Blus69

Muito obrigado!
Pela sua avaliação

O Casco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Funchal, Madera

Byłeś(-aś) w O Casco? Podziel się wrażeniami!