Co za widoki!

MUST SEE

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
danka_szu
Meppel, Holandia
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 338)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie widziałam. Uprzedzam, że trzeba mieć kondycję :) ja nie mam, i na ostatnim podejściu nieźle się napociłam ;) Zauważyłam, że to miejsce wygląda różnie w zależności od pory roku, my byliśmy w sierpniu, więc pejzaż dosyć surowy.
Tip: jedźcie z zapasem czasu, weźcie ręcznik, klapki i kostium kąpielowy, jest opcja zejścia na dół i kąpieli w oceanie!!!

Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Miejsce, które trzeba koniecznie odwiedzić. Dla mnie najważniejszy punkt na wyspie jeszcze przed wylotem :) i nie zawiodłam się. Przepiękny półwysep, super widoki, zdjęcia zapierają dech w piersiach. Czas naszej trasy to 6h, aczkolwiek 2 razy zatrzymaliśmy się w lokalu na środku półwyspu oraz pół godzinki spędziliśmy na kamienistej plaży. Trafiliśmy na dobrą widoczność i nie tak mocny wiatr. Ale polecam mocne filtry. Trasa nie należy do wymagających, chociaż zależy kto ma jaką kondycję :)

Dziękujemy, danka_szu
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre, trekingowe buty i ochrona przeciw słońcem to must have. Pomimo pełnego zachmurzenia, opaliliśmy się. Widoki rewelacyjne. Trasa - dla mnie - osoby z lękiem przestrzeni - masakra. Miko wszystko polecam.

Dziękujemy, Kleinzwerg
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce na spacer jeśli ma się trochę wolnego czasu. Trasa samochodem nie wiedzie na samo zakończenie półwyspu. Pozostaje nieco ponad 3 km marszu. Widoki wspaniałe, krajobrazy bardziej przypominają Porto Santo niż Maderę

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, kubasadlowski
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Wygodne buty i okrycie chroniące przed wiatrem jest obowiązkowe. Przy dobrej pogodzie pocztówkowe zdjęcia gwarantowane.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, AnetaP365