Canico

“Średnio”

Vila Ventura Garden Grill
Nr 13 wśród 76 Restauracje (Canico)
Kuchnie: Portugalska
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni pozytywnymi opiniami udaliśmy się na kolację. Miejsce bardzo przytulne, dużo roślinnoścì, obsługa miła. Co do jedzenia to wypadło ono dość średnio. Espafa z bananem, hmm spodziewałam się czegoś takiwgo wow, a tu taki filecik w panierce z bananem na górze, smak w sumie żaden poza delikatnym mięskiem. Mąż zamowił zestaw mięs z grila i tu też szału nie było. Dobre wino czerwone, sangria też ok. Bardzo sprawnie obslugują, czas oczekiwania na zamowienie dość krotki. Ceny nie za niskie.

Dziękujemy, 170agnieszkan

Zrecenzowano 26 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy po opiniach na Tripadvisor, ale nie mogę w 100% pochwalić. Zamówiliśmy espade, która była jak mazia a nie filet, marynowana wieprzowina była zjadliwa, najciekawsze danie chyba to było tagiatelle salmon. Wino smaczne, nie oszukane ;-) kelner przyjemny, miejsce samo w sobie w porządku.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Mariola1978
Zrecenzowano 5 września 2018

mieszkaliśmy z żoną w hotelu obok Villa Ventura, każdego wieczora kiedy wracaliśmy do pokoju roznosiły się po okolicy przepyszne zapachy z restauracji i tym sposobem zawitaliśmy aż dwukrotnie do tej restauracji. Przy pierwszym podejściu spróbowaliśmy espady z bananami oraz espetady, oba dania genialne, ryba delikatna, słodycz bananów dodawała charakteru całemu daniu. Espetada, czyli szaszłyk po madersku rewelacyjnie doprawiony solą i czosnkiem, mięso zrobione w punkt. Za drugim razem probowaliśmy krewetek w piri piri, espady w sosie z marakui oraz kokosa, ciasta czekoladowego i lodów mango, za drugim razem również się nie zawiedliśmy, dania rewelacyjne, desery rewelacyjnie podane i nie za słodkie. Polecamy!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano 26 marca 2018 z urządzeń przenośnych

To chyba najprzyjemniej położona restauracja w dolnej części Caniço,
Osłonięte od wiatru i słońca, otoczona zielenią, kameralnie.
Jedliśmy w porze lunchu, więc wybór był ograniczony, ale jedzenie dość dobre, rybka w rozsądnej cenie, szybko podane, ciepłe.
Polecam

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 953mariuszs
Zrecenzowano 2 listopada 2017

Podczas naszych wakacji w Canico codziennie próbowaliśmy dań w różnych restauracjach. Do zjedzenie obiadu w restauracji Vila Ventura zachęciły nas opinie zamieszczone w TripAdvisorze i w sumie nigdy się nie zawiedliśmy dopóki nie przybyliśmy włąśnie tutaj. Nie polecam!!!! Jedzenie poprostu straszne, zimne, wyglądem nie przypominające wcześniejszych wspaniałych maderskich specjałów. Zamówione przez nas dania czyli espada i mięso w ziołach i winie było poprostu niezjadliwe. Wszyscy, też którzy obok nas zajęli stoliki, kiedy otzrymywali potawy miny mieli nie tęgie. Kiedy powiedzieliśmy kelnerowi, że nie do końca nam smakuje oznajmił, że to już nasz problem. Nie odwiedzajcie tego miejsca!

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, Katarzyna G

Vila Ventura Garden Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vila Ventura Garden Grill? Podziel się wrażeniami!