Zrecenzowano: 22 lutego 2019

Za widok z balkonu hotel powinien mieć ekstra gwiazdkę. Koniecznie trzeba wybrać pokój z widokiem na ocean. Z piątego piętra widok rewelacyjny, szum oceanu przy otwartym oknie przez całą noc - bezcenne.
Obsługa miła, śniadania dobre, również z widokiem, polecam z czystym sumieniem.
Miejscowość spokojna, w najbliższej okolicy jest sklep, kilka restauracji i 2 wypożyczalnie samochodów.
Hotel oferuje również darmowy bus do Funchal w dni powszednie.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, MarcinM1247
Zrecenzowano: 31 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Super usytuowany hotel. Przestronne tarasy, baseny, palmy. Najlepsze to śniadania na tarasie z widokiem na ocean. Śniadania same w sobie przeciętne, ale widoki wspaniałe. Pokoje rewelacje - czyste, nowoczesne i przestronne. Polecam!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, karolina k
Zrecenzowano: 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel warty polecenia choć będąc na piętrze 3 mało co widziałam ocean, raczej balustrady od tarasu (zdjęcie). Pokoje czyste, łazienka z dużym prysznicem. Aneks kuchenny wyposażony w ekspres do kawy, garnki, patelnie, sztućce i naczynia. Mała lodówka i 2 palnikowa kuchenka. Duży taras. Blisko do restauracji. W pobliżu sklep, wypożyczalnia aut oraz lokalne restauracje.

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, 793anetan
Zrecenzowano: 6 listopada 2018

Po wejściu do pokoju rozsunęłam drzwi na balkon i tak już zostało do naszego wyjazdu. Najpiękniejszy widok z pokoju jaki do tej pory widzieliśmy. Pokój na 5 piętrze , stojąc na balkonie z lewej strony mieliśmy widok na wschód słońca, na wprost na południe a z prawej na zachód. Zdjęcia - cudowne. Nocą było ok 19 stopni, w dzień ok. 24. W dużym, ładnie urządzonym pokoju na wygodnym łóżku i przy szumie oceanu śniły się tylko przyjemne rzeczy.
Jesteśmy wegetarianami , na śniadaniu było dla nas mnóstwo znakomitych potraw.
Z kosmetyków był tylko żel pod prysznic i szampon w jednym ale bardzo dobrej jakości.
Obsługa sympatyczna, woda w jacuzzi ciepła, dużo wolnych leżaków i ręczniki kąpielowe w cenie pokoju.
Wypożyczony samochód mogliśmy zaparkować gratis na parkingu hotelowym.

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, Elzbieta B
Zrecenzowano: 12 września 2018

Pierwsza zaleta to położenie - nad samym oceanem na klifie z bezośrednim zejściem do morza, w cichej, kamerlanej miejscowości. Prywatna plaża (oczywiście nie piszaczysta a zbudowana na skalnym klifie), basen zewnętrzny jak i wewnętrzny + jacuzzi. Pokoje jak i cały hotel bardzo czysty, zadbany. Pokoje przestronne, schludnie urządzone. Hotel oferuje transport własn do stolicy 3 razy dziennie. Korzystaliśmy z opcji śniadań i jesteśmy abrdzo zadowoleni. Śniadania urozmaicone - każdy znajdzie coś dla siebie. Ogólna ocena na 5, jak będziemy wracać na Madera ( a na pewno wrócimy) skorzystamy ponownie z oferty tego hotelu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi