“Pierwsza na wyspie...”

Lee Hamilton Steak House
Nr 7 wśród 74 Restauracje (Canico)
Kuchnie: Bar ze stekami
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe zaskoczenie, nie tak drogo jakby można się spodziewać po hotelowej restauracji. Dobre świeże ryby, lokalne piwo no i widok z tarasu. Naprawdę w porządku.

Dziękujemy, Mikolaj S

Zrecenzowano 2 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetnie przyrządzone szaszłyki wołowe espetada na patyku z drzewa laurowego i ryba espada rozpływająca się w ustach w połączeniu z miejscowym wybornym winem na tle niesamowitego widoku oceanu rozbijającego się o klify, przedsmak raju... polecam!

Dziękujemy, Daniel O
Zrecenzowano 27 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja Lee Hamilton to pięknie położony obiekt z fajna regionalną i nie tylko kuchnią. Super obsługa i wiele dań godnych polecenia. Do popicia obowiązkowy Cofał czyli piwo regionu.

Dziękujemy, Krzysztof Ż
Zrecenzowano 23 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Moze ceny nie sa niskie ale naszym zdaniem warto tu zajrzec i skosztowac pysznych dan.
Polecamy kurczaka z figami oraz steki.
Calosc dopelnia przesympatyczna obsluga oraz wantastyczne widoki. Niezdecydowanym polecamy sprobowac choc raz. My goscilismy sie w tym lokalu 4 razy i za kazdym razem byslismy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano 23 marca 2017

Największą zaletą tego miejsca jest obsługa (przesympatyczna i pomocna) oraz widok na ocean. Jedzenie nie powala, bo za takie ceny powinno być jednak na wyższym poziomie. Nie polecam makaronu penne z krewetkami - zbyt długo gotowany, utopiony w sosie, krewetki - sztuk 3, bez smaku. Plus za dodanie ziół z restauracyjnego ogródka. Dobra kawa.

Dziękujemy, Barbara M

Lee Hamilton Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lee Hamilton Steak House? Podziel się wrażeniami!