“Najlepszy snack bar w okolicy! ”
Snack bar Mare — recenzja

Snack bar Mare
Zarezerwuj stolik
Dzisiaj
20:00
Nr 1 wśród 76 Restauracje (Canico)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowna obsługa, wspaniała atmosfera, niskie ceny i pyszne przekąski!
Polecam szczegolnie kanapki w dobrej cenie i świeże soki :)
Na pozegnanie dostaliśmy w prezencie domowe ciasta, za co jeszcze raz dziękujemy :)
Szkoda, że znaleźliśmy ten bar pod koniec pobytu, ale na pewno tu wrócimy!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, mwiktoria

Zrecenzowano 31 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Na nasze nieszczęście trafiliśmy tutaj dopiero przedostatniego dnia naszego pobytu.. Jedliśmy codziennie w rożnych okolicznych restauracjach, więc mamy porównanie.
1) bardzo dobra jakość potraw w dobrej cenie. Cena alkoholu do obiadu jest sklepowa, olbrzymi plus.
2) Polak dogada się bez problemu czy to po polsku czy po rosyjsku, czy miksem wszystkiego.
3) właściciele i obsługa bajka... to pierwsze miejsce gdzie podano mi miseczkę z wodą do krewetek. Właścicielka gdy powiedziałam jej, że obsłużyła nas lepiej niż w pobliskiej restauracji, gdy parę dni temu obchodziliśmy naszą rocznicę ślubu, oburzona zorganizowała nam WYJĄTKOWĄ I NIEZAPOMNIANĄ kolację rocznicową następnego dnia. Muzyka na żywo, atmosfera cudowna ❤️łącznie z prezentami i tańcami na ulicy.. coś niezwykłego.. wrócimy na pewno.. do takich miejsc, które tworzą wyjątkowi ludzie, ludzie z pasją i sercem, którzy indywidualnie podchodzą do każdego gościa.
Co z tego że gdzie indziej mieliśmy widok na ocean, jak musieliśmy prosić o zapalenie świeczki na rocznicową kolację.. Snack bar Mare zapadł w naszej pamięci i sercach jako najbardziej klimatyczne miejsce na kolację na Wyspie. Dziękujemy bardzo jeszcze raz! Jesteście wyjątkowi! спасибо большое от всего сердца❤️

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, annalovebirds
Zrecenzowano 5 września 2018

W sumie byliśmy tutaj 3 razy podczas pobytu na przełomie sierpnia i września 2018. Rodzinna restauracja prowadzona przez rosyjską rodzinę. Bardzo miła atmosfera, muzyka na żywo w piątki i weekendy. Jedliśmy stek z tuńczyka, krewetki, lasagne, wszystko bardzo smaczne, niezbyt doprawione, ceny adekwatne do jakości dań. W restauracji jest też mini sklep, można kupić wino i napoje kiedy pobliski supermarket jest już zamknięty. Polecamy wstąpić i spróbować.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano 4 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przykro pisać.
Poza miłą obsługą ten bar nie ma nic do zaoferowania.
To jest najgorsze miejsce na Maderze w jakim jedliśmy.
Biorąc pod uwagę ceny (na pierwszy rzut oka niskie) jest rownież drogo
Sama ryba np 6,95€ + warzywa 3€ = 10€
W innych taniej bo w cenie jest zestaw.
Ale i tak pomimo tego jedzenie jest niedobre.
Wnętrze rownież nie zachęca.
Przeszliśmy tam, bo opinie były pozytywne, niestety nie podzielamy ich.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 953mariuszs
Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

W ciągu pobytu na Maderze byliśmy tutaj 2 razy jeść. Na zamówienie na drugi dzień ugotowali dla nas barszcz ukraiński. Pierogi po prostu super. Przesympatyczna właścicielka wraz z rodzina wyjechała z Moskwy i otworzyła restauracje ma Maderze. Również dużo potraw z ryb ma w karcie. Poza tym można się bardzo dużo dowiedzieć o interesujących miejscach na wyspie.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Redagata

Snack bar Mare — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Snack bar Mare? Podziel się wrażeniami!