“Polecam!”
Snack bar Mare — recenzja

Snack bar Mare
Rezerwuj z
Snack bar Mare nie ma wolnych stolików w wybranym terminie. Wybierz inny termin lub wyszukaj restaurację z wolnymi stolikami.
Wybrany czas już minął.
Nr 1 wśród 74 Restauracje (Canico)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2018

W sumie byliśmy tutaj 3 razy podczas pobytu na przełomie sierpnia i września 2018. Rodzinna restauracja prowadzona przez rosyjską rodzinę. Bardzo miła atmosfera, muzyka na żywo w piątki i weekendy. Jedliśmy stek z tuńczyka, krewetki, lasagne, wszystko bardzo smaczne, niezbyt doprawione, ceny adekwatne do jakości dań. W restauracji jest też mini sklep, można kupić wino i napoje kiedy pobliski supermarket jest już zamknięty. Polecamy wstąpić i spróbować.

Dziękujemy, Michał B

Zrecenzowano 4 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przykro pisać.
Poza miłą obsługą ten bar nie ma nic do zaoferowania.
To jest najgorsze miejsce na Maderze w jakim jedliśmy.
Biorąc pod uwagę ceny (na pierwszy rzut oka niskie) jest rownież drogo
Sama ryba np 6,95€ + warzywa 3€ = 10€
W innych taniej bo w cenie jest zestaw.
Ale i tak pomimo tego jedzenie jest niedobre.
Wnętrze rownież nie zachęca.
Przeszliśmy tam, bo opinie były pozytywne, niestety nie podzielamy ich.

Dziękujemy, Mariusz S
Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

W ciągu pobytu na Maderze byliśmy tutaj 2 razy jeść. Na zamówienie na drugi dzień ugotowali dla nas barszcz ukraiński. Pierogi po prostu super. Przesympatyczna właścicielka wraz z rodzina wyjechała z Moskwy i otworzyła restauracje ma Maderze. Również dużo potraw z ryb ma w karcie. Poza tym można się bardzo dużo dowiedzieć o interesujących miejscach na wyspie.

Dziękujemy, Redagata
Zrecenzowano 24 maja 2017

Co można robić będąc Rosjaninem z Moskwy ? .... Rzucić wszystko i zamieszkać na Maderze. :) I tak zrobili właściciele Snack Bar Mare - rodzinna restauracja i sklep oraz pokoje do wynajęcia. Nowy pomysł na życie i na spokój. Niedrogi bar z oryginalnym menu (rosyjskie i portugalskie potrawy , często modyfikowane przez Mamę czyli szefową) Rodzinna atmosfera i "słowiańskie" podejście do klienta odróżniają Snack Bar Mare od innych restauracji. Warto wspomnieć o muzyce na żywo w weekendy (lepiej zarezerwować stolik). Samowar ,jako pamiątka rodzinna, jest charakterystycznym elementem wystroju wnętrza. Jeśli atmosfera,dogodne godziny otwarcia i korzystne ceny was interesują - to miejsce można polecić.Jeśli znacie język rosyjski (np.ze szkoły) .... to nie wahajcie go użyć :) atmosfera będzie jeszcze lepsza .

Dziękujemy, Robert S
Zrecenzowano 23 marca 2017

Nie oceniamy kuchni, bo jedliśmy jedynie lody i piliśmy kawę (bardzo dobrą). Prowadzący bardzo sympatyczny, dbający o klienta, łatwo nawiązuje kontakt. Najwyraźniej cieszy się powodzeniem, bo ilekroć przechodziliśmy obok w drodze na promenadę, większość stolików była zajęta.

Dziękujemy, Barbara M

Snack bar Mare — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Snack bar Mare? Podziel się wrażeniami!