Zrecenzowano: 2 czerwca 2017

Hotel godny polecenia, pokoje bardzo ładne, przestronne i czyste. My dostaliśmy pokój z wyjściem na ogród od strony oceanu -doskonały. bardzo zadbany ładny ogród. Świetna kuchnia, doskonała dla wielbicieli owoców morza - były codziennie w menu. W hotelu jest siłownia, sauna oraz małe spa. Tuż przy hotelu promenada nad oceanem. Hotel dysponuje bezpłatnym busem do Funchal. Bardzo spokojne miejsce dla tych co chcą wypocząć oraz dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Cisza i spokój, doskonałe miejsce aby wypocząć.
Termin pobytu: czerwiec 2017
2  Dziękujemy, Ewelina Ś
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ivoneabreu, Guest Relations Manager, Four Views OasisOdpowiedź udzielona 6 czerwca 2017

Szanowny Panie.
  OBRIGADO!
Dziękuję ci po portugalsku i mówimy "obrigado" za poświęcenie czasu na komentowanie ostatniego Holliday w Four Views Oasis.
  Dla nas ważne jest, że korzystałeś z pobytu i podzielili się swoimi myślami w naszych kartach komentarza.
Użyte słowa były mile widziane i podzieliliśmy się z naszym personelem.
  Bardzo dziękuję za wybór naszego hotelu na cel podróży Holliday.
  Mamy nadzieję, że pomoże to w zaplanowaniu wycieczki
  Z wyrazami szacunku

Zrecenzowano: 31 stycznia 2017

Bardzo miło wspominam spędzony tam czas. Blisko do oceany, całkiem przyjemny basen i jego otoczenie, jedzenie wyśmienite i różnorodne, pokój świetny. Blisko znajdują się też sklepy, a do Funchal jeździ bezpłatny autobus.
Przede wszystkim pracownicy hotelu są niesamowicie sympatycznie, pomocni i mają ogromną wiedzę o wyspie. Nawet można było z nimi pożartować.
Muito obrigada:)

Termin pobytu: październik 2016
1  Dziękujemy, nalamaybe
Zrecenzowano: 9 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Jeśli planujesz wakacje hotelowe bez ruszania się poza oazę Oasis to miejsce nadaje się do tego wprost idealnie - no może jeszcze gdyby wszystkie sprzęty na siłowni działały sprawnie...
Hotel jest duży, przestronny, z miłą obsługą. Niedaleko jest plaża oraz kilka dobrych restauracji, ale wydostanie się stąd do najbliższej cywilizacji to już mała wyprawa - lokalnym autobusem wg kapryśnie nieczytelnego rozkładu albo piechotą, pod górę, stromo i daleko.
Jest jeszcze hotelowy bus do Funchal ale 4x dziennie i z ograniczoną liczbą miejsc.
Stacjonarnie - daję 5, ale jeśli hotel traktujesz jak sypialnię to juz ledwie 4.

Termin pobytu: listopad 2016
4  Dziękujemy, szymonh1982
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Zastanawialiśmy się przed wyjazdem czy może Funchal bo to miasto, wieczorem więcej możliwości na spacer, kolację na mieście... i całe szczęście, że los wybrał za nas. Four Views Oasis w Canico był genialnym wyborem. Pomimo tego, że przy przyjeździe front hotelu może nie jest zapowiedzią spełnionych obietnic i sąsiednia struktura pogłębia to wrażenie to dajcie szansę Four Views Oasis! Hotel jest architektonicznym rozwiązaniem lat '90, ale wnętrza są dobrze utrzymane. Pokoje w zasadzie z każdej strony gwarantują widok na ocean. Niektóre na pobliską plażę i przystań, inne na ogród z basenem, które stanowią centrum życia hotelowego za dnia. Jedynym wyjątkiem mogą być pokoje poniżej basenu na tzw -2 ale za to te mają bezpośrednie wyjście do ogrodu. Ocean szumi usypiająco wieczorem w każdym z pokojów. Prosto schludnie urządzone pokoje z łazienkami. Są czyste i przyjemne. Widać staranność i dbałość obsługi o utrzymanie czystości obiektu na każdym polu. W pokoju znajdziecie zestaw do kawy i herbaty, lodówkę oraz sejf (ten ostatni za dodatkową opłatą). Ponad to jeśli zapomnicie środków do mycia to te są dostępne w dozownikach w łazience. Wykupiliśmy pakiet ze śniadaniem. Poranne posiłki wydawane w restauracji w formie bufetu są bogate i różnorodne. Każdego dnia możecie skomponować inne śniadanie. W ofercie stacja z jajkami '1, '3 i '6 min, a także z opcją omleta lub wersji sadzonej na zamówienie. Dużo owoców, lokalnych słodkości, serów, wędlin. Dla wymagających schłodzone wino musujące. Smacznie i przyjemnie. Jeśli nie chcecie w ciągu dnia korzystać z outletow żywieniowych hotelu do dyspozycji znajdziecie w pobliżu restauracje, sklepy... Wszystko w zasięgu spaceru. Zapytajcie obsługi. Na pewno Wam pomogą. Obsługa jest bardzo miła i uczynna. Mówi się tu spokojnie po niemiecku i angielsku. Potraktujcie Four Views Oasis jako Waszą oazę dla odpoczynku. Na dzień wynajmijcie w recepcji samochód i odkrycie Maderę na własny sposób. My tak zrobiliśmy i... Na pewno tu jeszcze wrócimy!

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano: 6 czerwca 2016

Jestesmy bardzo zadowoleni z dwu tygodniowego pobytu w tym hotelu☺ pokoj z widokiem na ocean byl dozy, dobrze wyposazony, czysty i estetyczny. Lazienka przestronna i wygodna. Co wieczor w ramach rozrywki rozne wystepy, ktore umilaly nam wieczorny czas. Obsluga hotelu na wysokim poziomie, w szczegolnosci restauracje i bar.

Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, Joanna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Duarte F, Gerente de relações com clientes, Four Views OasisOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2016

That's thank you in Portuguese and we say "obrigado" for taking your time to comment on your recent Holiday at Four Views Oasis.

Thank you for the kind words regarding our hotel and for choosing it.

Sorry for not answering you back in Polish, as i´m not able to speak or write your mother language.

We are happy that everything went well during your stay.

We hope we can get the chance to see you again.

Best regards,

Duarte Ferreira