“Wspaniłe jedzenie”

Restaurante Pub Habeas Coppus
Nr 10 wśród 76 Restauracje (Canico)
Kuchnie: Portugalska, Międzynarodowa, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Prywatny posiłek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Prywatny posiłek, Rezerwacje

Restauracja z bardzo dobrym jedzeniem. Zamówiliśmy szaszłyk, grilowane ryby oraz muszle. Wszystko było pyszne, porcje spore. Dobre wino. Kelner obsługujący bardzo dbał o każdego gościa. Umiał doradzić, dopytywał czy nam smakuje. Przy płaceniu rachunku darmowy kieliszek nalewki z marakuji. Polecam

Dziękujemy, 170agnieszkan

Zrecenzowano 2 czerwca 2017

Lokalna knajpa świetna na lunch. Bardzo dobre jedzenie choć z ulicy wygląda bardzo niepozornie. Dobre ceny i świetne bolo di caco :)

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, 155ewelina_
Zrecenzowano 1 września 2016

miła obsługa, dobra lokalizacja - w okolicy nie ma zbyt dużo miejsc, do których można się wybrać chociażby na kawę

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, kot_dar
Zrecenzowano 17 lutego 2016

Przemiła obsługa, chleb maderski najlepszy jaki jadłam, puszysty, pięknie wypieczony i mnóstwo masła:)
Bardzo dobra zupa rybna, świetne krewetki w maśle. Dla dzieci hamburgery - równie bardzo dobre. Na pożegnanie i na deser zawsze kieliszek wina lub likieru maderskiego w ramach poczęstunku. Polecam.

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, Justyna S
Zrecenzowano 4 sierpnia 2013

Zdecydowanie stek na kamieniu jest genialny i za to należy się pięć gwiazdek. Jeśli chodzi o pozostałe dania (próbowaliśmy makaronu i deseru) to nieco gorzej ale też dobrze. Obsługa sympatyczna i pomocna. Zdecydowanie warto.

Termin wizyty: lipiec 2013
    • Atmosfera
1  Dziękujemy, Paweł Z

Restaurante Pub Habeas Coppus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurante Pub Habeas Coppus? Podziel się wrażeniami!