“Smacznie i tanio”
A Traineira — recenzja

A Traineira
Nr 6 wśród 76 Restauracje (Canico)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje

Jeśli ktoś chce spróbować świeżych owoców morza to jak najbardziej polecam ową restaurację. Klimatyczne, obsługa bardzo miła a jedzenie bardzo dobre. Za ośmiornice oraz kalmary plus napoje i frytki zapłaciliśmy około 35 euro. Podczas czekania kelnerzy donosili różne starter. Do dań przysługuje również ryż z owocami morza (paella) oraz sałatka albo warzywa. Prawdę mówiąc nie daliśmy rady tego wszystkiego przejść. Extra!

Dziękujemy, 747przemyslaws

Zrecenzowano 4 marca 2019

Być może jest na Maderze miejsce, gdzie ryby i owoce morza są smaczniejsze niż w tym miejscu. Być może. Mi jednak nie udało się go znaleźć. Stąd dla nas w tej kategorii zdecydowany numer jeden na Maderze. Zamówiliśmy mix ryb oraz owoców morza i absolutnie wszystko, co znaleźliśmy na talerzu było przepyszne.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Krzysiulla
Zrecenzowano 4 stycznia 2018

Klimatyczne miejsce, które poleciła nam rezydentka. Polecam każdemu, kto lubi owoce morza, są przepyszne. Duże porcje, przystawki w cenie. Rewelacyjna obsługa dbająca o klienta. Bardzo duży wybór win. Jak dla mnie najlepsza restauracja, w jakiej byłam na Maderze!

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam tą niepozorną, bo mało widoczną z ulicy restaurację. Trafiliśmy do niej dopiero ostatniego dnia pobytu...i może dobrze bo byśmy tam zostawili wszystkie pieniądze. Obsługa fantastyczna, miła kompetentna ale nienarzucająca się. Wybraliśmy świeżą rybę i ją dla nas zgrillowali w całości. Niezapomniany smak.. serdecznie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 26 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce niepozorne, ale przepyszne. Cataplana niesamowicie smaczna, różnorodność ryb, które rozpływały się w ustach, kalmary mięciutkie (nie gumowe), do tego krewetki i inne świeże owoce morza cudownie przyrządzone. Porcja obfita, proponują dla 2 osób, ale spokojnie można zamówić dla 3. Obługa bardzo miła i świetnie mówiąca po angielsku. Miejscowi również się tu stołują, co chyba o czymś świadczy. Naprawdę miejsce warte sprawdzenia

Termin wizyty: czerwiec 2017
3  Dziękujemy, yovitka

A Traineira — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w A Traineira? Podziel się wrażeniami!