“Nieziemskie owoce morza.”
A Traineira — recenzja

A Traineira
Nr 6 wśród 74 Restauracje (Canico)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 stycznia 2018

Klimatyczne miejsce, które poleciła nam rezydentka. Polecam każdemu, kto lubi owoce morza, są przepyszne. Duże porcje, przystawki w cenie. Rewelacyjna obsługa dbająca o klienta. Bardzo duży wybór win. Jak dla mnie najlepsza restauracja, w jakiej byłam na Maderze!

Dziękujemy, Agnieszka K

Zrecenzowano 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam tą niepozorną, bo mało widoczną z ulicy restaurację. Trafiliśmy do niej dopiero ostatniego dnia pobytu...i może dobrze bo byśmy tam zostawili wszystkie pieniądze. Obsługa fantastyczna, miła kompetentna ale nienarzucająca się. Wybraliśmy świeżą rybę i ją dla nas zgrillowali w całości. Niezapomniany smak.. serdecznie polecam.

1  Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 26 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce niepozorne, ale przepyszne. Cataplana niesamowicie smaczna, różnorodność ryb, które rozpływały się w ustach, kalmary mięciutkie (nie gumowe), do tego krewetki i inne świeże owoce morza cudownie przyrządzone. Porcja obfita, proponują dla 2 osób, ale spokojnie można zamówić dla 3. Obługa bardzo miła i świetnie mówiąca po angielsku. Miejscowi również się tu stołują, co chyba o czymś świadczy. Naprawdę miejsce warte sprawdzenia

3  Dziękujemy, yovitka
Zrecenzowano 26 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam ten lokal. Jedzenie - poezja. Obsługa - przemiła. Dania z owoców morza pyszne i świeże. Aż brak mi słów, żeby oddać smak. Jeśli będzie w okolicy, odwiedźcie ten lokal koniecznie ☺

1  Dziękujemy, Aqulek
Zrecenzowano 12 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera i przyjemna obsługa. Można spróbować owoców morza oraz fantastycznych deserów. Na pożegnanie dostajemy kieliszek maderyjskiego wina.

Dziękujemy, Kamil H

A Traineira — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w A Traineira? Podziel się wrażeniami!