Zrecenzowano: 6 maja 2018

Jeden z gorszych hoteli, w których byłam. Pokój nr 402 - malutki z balkonikiem, łazienka w tragicznym stanie. Wanna miała chyba ze 20 lat, zardzewiała i grzyb na płytkach. Pierwsze co zrobiłam to zaczęłam czyścić swoimi szmatkami antybakteryjnymi szafki i łazienkę. Na telewizorze 5 cm kurzu, lustra zakurzone, w szufladach okruchy, na podłodze włosy, na balkonie stare i brudne krzesła ze stolikiem, w łazience widziałam robaki. W lobby jakieś stare i poplamione sofy, strach na nich siedzieć. Leżaki przy basenie tak samo. Ogólnie wszędzie brudno. Jedzenie może być ale mały wybór. Obsługa OK. Hotel ma 3 plusy: dobre piwo, jest blisko do plaży i ma darmowy parking.

Termin pobytu: maj 2018
2  Dziękujemy, 920nataliaw
Zrecenzowano: 3 października 2017 z urządzeń przenośnych

Na pierwszy rzut oka budynek przedstawia się niezbyt zachęcająco, w szczególności pomieszczenia, w których spożywamy posiłki. Małe, ciasne i pierwszą świeżość dawno mają już za sobą. Z czasem jednak hotel zyskuje na plus, czysto w pokoju, codzienne sprzątanie i bardzo dobre usytuowanie (wszędzie blisko). Mieliśmy pokój na 9 piętrze balkon z widokiem na ocean, rewelacja rekompensuje pozostałe braki. Przyznaję pod koniec pobytu żal było wyjeżdżać.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Iwona B
Zrecenzowano: 27 lipca 2017

Hotel idealny dla plażowania, blisko do Oceanu, centrum miasta oraz komunikacji miejskiej. Basen hotelowy wystarczający dla osób lubiących wypoczynek schładzając się wodą. Jedzenie pyszne i urozmaicone: ryby, owoce morza, menu stricte regionalne - warzywa strączkowe, owoce - nie można się czepiać. Śniadanie klasyczne: jajecznica, jajka, kiełbasa, sery..... . Owoce zawsze w ofercie takie jak arbuzy, pomarańcze ( pyszne ) , jabłka, banany. Obsługa hotelowa miła, po prostu super. Dużym mankamentem jest bar w All Inclussive - 11:00 - 22:00, trochę to utrudniało, ponieważ po śniadaniu ok godz. 9:30 trzeba czekać na darmowe napoje do 11:00 ( fatalnie ). Sama oferta baru wystarczająca. Piwa Portugalskie jedynie nadają się na plaże - lekkie i bez smaku, ale to wina, iż wina mają pyszne :). Hotel dla polecenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: na pierwszym piętrze jest WiFi Free
Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, 875alexanderz
Zrecenzowano: 27 października 2016

Najgorszy 3 gwiazdkowy hotel w jakim byłem, w pokoju z nieszczelnego okna leci na podłogę woda w, której pokojowki nawet nie wytra. Z Wi-Fi może korzystać naraz 15 osób bo jest limit ludzie siedzą godzinami i odswierzaja WiFi aby ich połączyło masakra! Przez 5 dni złapałem WiFi dwa razy raz o 7 rano drugi raz o 23:30... jedzenie tragiczne wybór tylko 3 potraw na obiad, jadalnia mieści może polowe chętnych więc ludzie muszą czekać by coś zjeść bo nie ma miejsc i bufet jest często pusty, jedzenie uzupełniają tylko raz, często nie każdy może wziąć co chce w danej chwili, bo porostu się skończyło. Kelnerzy podchodzą i pytają się czy mogą zabrać talerze z jedzeniem mimo iż masz prawie pełny, bo potrzeba miejsca dla reszty. Bardzo nie miłe zachowanie. Niby all inclusive a za połowę drinków się płaci, za darmo jest wódka z cola z Lidla (naprawdę leją do drinków freeway cole) plus alkohole do 5 euro za butelkę z supermarketów typu Lidl. Basen nie był czynny nawet jednen raz mimo 25 stopni.... zdecydowanie odradzam.

Termin pobytu: październik 2016
3  Dziękujemy, pafeueg1
Zrecenzowano: 2 grudnia 2015

Spędziłem wspaniały tydzień z partnerką i przyjaciółmi w hotelu Atismar, opcja all inclusive, połowa maja 2015. Pokój na 10 piętrze z widokiem na morze.

Sniadania i obiady niby te same codzień, lecz każdy znajdzie coś dla siebie, każdego dnia. Ja uwielbiałem regionalne wędliny, sery, oliwki,pieczywo francuskie i owoce, ryby najróżniejsze, mięsa codziennie inne Wino w trzech kolorach do wyboru, wszelkie piwo, napoje ciepłe i cocacolo wynalazki...

Pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane, wymiana ręczników. Łoża małżeńskiego było brak, rozjeżdźające się łóżka dawały nikły komfort przytulenia, ale już spanie było bardzo wygodne ;) . Piękne łazienki z wanną. Kosmetyki podstawowe, ale przedatne. TV nie działał, ale na urlopie nie potrzebny ;)

Basen czysty, sporo leżaków, można było znaleźć miejsce o każdej porze dnia.

Animacji raczej brak, ale hotel przy plaży i blisko centrum miasta, zachęca wieczorem do spacerów, internet w lobby działa bardzo szybko, darmowy.

Personel w recepcji bardzo miły. Szybka obsługa, zawsze z uśmiechem na ustach, jestem pełen uznania za ich profesjonalizm. Wycieczki fakultatywne na każdą kieszeń,
Ogólnie hotel robi ogromne wrażenie, jest bardzo czysty, zadbany, Wspaniały personel, blisko do morza, dużo owoców, bogate menu, za rok wracamy tam ponownie.

Termin pobytu: maj 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi