Zrecenzowano: 8 września 2017

Polecam Camping Waikiki.Byliśmy na przełomie sierpnia i września b.r. ja.Camping posiada wszystko:świetnie zaopatrzony sklepik, super restaurację( polecam pizzę), baseny,prysznice,pralnię,dostęp do prądu itp.Przebywają tam głównie włosi,Niemcy i austriacy.Prywatne wejście na plażę ,na której niestety mnóstwo imigrantów z Afryki oferujących różności od pasków po okulary przez ręczniki a nawet masaże płaciliśmy ok 40 euro za campera, dwoje dorosłych i 1 dziecko powyżej 2 lat

Termin pobytu: sierpień 2017
2  Dziękujemy, Anna T
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny ośrodek .polecam wszystkim. Super opieka dla dzieci.doskonala grupa rozrywkowa. Na pewno wrócimy. !!!!! Ośrodek w pięknym miejscu . Do morza parę metrów. Jesolo piękne miasto.jest co oglądać. Camping Waikiki to dobry wybór na urlop. Rozrywka,zabawa,ćwiczenia wszystko na miejscu prowadzone przez wspaniałych ludzi. Polecam!!

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, JanArzberg
Zrecenzowano: 4 października 2016

Jestem miło zaskoczona campingiem Waikiki.Byłam już kiedyś na podobnym koło Rzymu,ale ten jest zdecydowanie fajniejszy.Sądzę,że sam camping można szczerze polecić rodzinom z dziećmi: fajny plac zabaw,codzienne animacje,blisko morze z czystą i z fajną plażą.Obiekt strzeżony,zamykany na noc..Na terenie campingu sklep,restauracja,basen.Cóż więcej napisać - nic tylko jechać...

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Renata G
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2016

Miła obsługa, super lokalizacja - lekko na uboczu, z dobrym dojazdem np. do Wenecji promem (14 lub 15) z punta Sabioni. Na miejscu dobra restauracja i sklep z podstawowymi artykułami oraz bankomat. Duży wybór domków - w naszym przypadku bardzo dobrze spisał się glamping:-). Na kempingu basen ze fajną zjeżdżalnią dla dzieci i (a nawet dorosłych) oraz bliski/bezpośredni dostęp do piaszczystej plaży z dużą ilością muszelek.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam domki od plaży
Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, MirekCh77
Zrecenzowano: 10 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Super camping! Dobra infrastruktura, blisko plaży, sklep na campingu b.dobrze zaopatrzony. Wypożyczalnia rowerów,bankomat,bardzo fajna restauracja. Do miasteczka,w którym jest mnóstwo sklepików, knajpek,restauracji około 5 km. Polecam! ☀️

Termin pobytu: lipiec 2015
4  Dziękujemy, ma_gosiap250