I Trulli di Alberobello - World Heritage Site
Zapisz
Piękne miejsce

Piękne miejsce z unikalną architekturą. Idealne na kilka godzin spacerowania. Mnóstwo sklepów z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 maja 2020
9jarek9
Fajne domki

Bardzo przyjemne miasteczko. Małe domki sprawiają wrażenie jak z bajki. Ich zdjęcie zachęciło nas... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 marca 2020
kamil_jareczek
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 453)

Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Planując wizytę w Apulii za każdym razem trafiałem na zdjęcia z Arbelobello. Tak więc nie mogło zabraknąć tego miejsca na naszym szlaku. Na pewno warto zobaczyć to klimatyczne i pełne uroków miasteczko. Trudno tu jednak o jakieś zaskoczenie. Maleńkie domki, kilka sklepików ze sztuką, masę z tandetą i parę knajpek. Dosyć łatwo znaleźć miejsce do parkowania, co jest dużym atutem.

Dziękujemy, Radosław Z
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Obowiązkowy punkt dla każdego zwiedzającego "obcas" Włoch. Cudowne, klimatyczne miasteczko, po którym można chodzić godzinami, zwiedzając ogólnie dostępne domki czy jedząc w przytulnych małych knajpkach. Alberobello to jedyne miejsce , które nie kojarzy mi się z jakąkolwiek inną wcześniej widzianą lokalizacją/ atrakcją/ miastem. Jest po prostu wyjątkowe.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, AnnaF1143
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niezwykle urokliwe miejsce położone w bliskim sąsiedztwie Bari. Warto tu przyjechać i pospacerować kretymi uliczkami między charakterystycznymi domkami. Można tu także napić się kawy i kupić pamiątki.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, jmmf2018
Zrecenzowano: 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy zachwyceni po wizycie w tym urokliwym miasteczku. Małe trulle to prawdziwa wizytówka tego miejsca. Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, strakov01
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Niezwykłe miasteczko, bardzo urokliwe, ale także zatłoczone. Warto przespacerować się uliczkami, do Truli można wejść bezpłatnie, w większości ulokowane są różnego rodzaju sklepiki

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, 546agak