“Totalny przypadek i cudowne zaskoczenie ”

Ristorante Pizzeria Il Pinnacolo
Nr 30 wśród 128 Restauracje (Alberobello)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu całkowicie przypadkiem koło godziny 13-tej bez sprawdzania opinii na temat tego miejsca. Cudownie Nas obsłużono i nakarmiono. Pasta z pistacjami to dla mnie odkrycie tych wakacji! Przystawki i wino też cudowne. Wszystkie dania oparte na lokalnych składnikach i tradycjach. Polecam, możecie iść śmiało !

Dziękujemy, J5951DNnataliap

Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wyśmienite, zaskakująco duże porcje, każde z zamówionych przez nas dań spełniło nasze oczekiwania. Radzimy zarezerwować stolik, bo miejsce cieszy się dużym powodzeniem.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, GrzegorzMln
Zrecenzowano 13 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Wtorek, połowa marca, poza sezonem. Restauracja zapełniła się właściwie w pol godziny po otwarciu na wieczorna kolacje. Świetny wybór lokalnych serów, przystawki bardzo pokaźnych rozmiarów. Genialne makarony, duże porcje. Wszystko świeże, pachnące i pyszne. Oko cieszy również przytulny wystrój lokalu. Cena za taka ucztę przystępna, ok 45 euro.

Termin wizyty: marzec 2018
1  Dziękujemy, _mar_Tuskaa_
Zrecenzowano 30 września 2017

Bardzo duże rozczarowanie. Oba zamówione przez nas dania mięsne były żylaste i łykowate. Baranina w zasadzie składała sie jedynie z kości i tłuszczu. Forma podania odstraszająca. Przystawki drogie, za małe i bez smaku. W dodatku obsługa była nie miła. Jestem przekonany, że za tę cenę mogą Państwo zjeść w Alberobello nieporównywalnie lepszy posiłek. Na plus jedynie lokalizacja i wystrój, poza tym, jak na południowo włoskie standardy- katastrofa.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Agnieszka O
Zrecenzowano 23 lipca 2016

.... Restauracja cieszy sie wielka popularnością i jesli ktoś marzy by wieczorem usiąść na ogródku z widokiem na miasteczko to albo bedzie szczęściarzem albo grzecznie bedzie czekał w kolejce. Dla tych niecierpliwych czeka miejsce w środku w klimatyzowanych salach.
Wieczorem jest problem z kelnerami, bo każdy biega w swoją, nieznana nikomu stronę, ale gdy w koncu dotrą do naszego stolika warto zamówić wszystko od razu i grzecznie czekać... My czekaliśmy, przy pełnej restauracji, około 10 minut na pizzę i makaron, wino, wodę... Czas umilają oliwki i chleb.
Choć raz warto zajrzeć.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Marta C

Ristorante Pizzeria Il Pinnacolo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Alberobello, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Ristorante Pizzeria Il Pinnacolo? Podziel się wrażeniami!