“Polecamy! ”

Rincon del Pescador
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, porcje syte, niektóre wręcz nie do zjedzenia przez dwie osoby. Wystrój średni ale nie tym się sugerowaliśmy się przy wejściu a ilością klientów. Uważam że wybór był trafny.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, valerysnk

Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Widocznie mieliśmy pecha, bo w rybie znaleźliśmy szkło, co widziała menadżerka, bo aż przyszła i je od nas wzięła. Ładnie przeprosiła itd. Rybka mogła to zjeść albo coś się rozbiło na kuchni i tam trafiło podczas smażenia. Obie wersje są prawdopodobne. Pani ładnie przeprosiła ok. Zdarza się. Gdy wychodziliśmy zauważyłem że mój kapelusz który leżał pod stolikiem jest ubrudzony sosem którym jedliśmy. Spytałem narzeczonej czy wie coś na ten temat. Podobno kelnerowi podczas zbierania talerzy upadł widelec na ziemię, widocznie jednak nie na ziemię tylko na kapelusz. Ten nic oczywiście nie powiedział.

Chociaż jedzenie było smaczne to ostatecznie wyszliśmy niezadowoleni.
Za szkło w rybie nawet zniżki nie dostaliśmy, nie mówiąc o darmowym posiłku.
Także słabo.
Niestety nie polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Łukasz H
Zrecenzowano 25 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Tragedia, po prostu... Mogliby wyczyścić blachę do smażenia, kalmary były niedobre i to to bardzo niedobre, tosty spoko, a najlepsze to piwko...

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Daniel J
Zrecenzowano 19 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Z oceną restauracji wstrzymywalem się do końca mojej wizyty na Teneryfie. Odwiedziliśmy lokal dwukrotnie i za każdym razem wychodziliśmy uśmiechnięci oraz najedzeni do syta. Jedzenie jest wyborne ( próbowaliśmy paelle oraz zestaw owoców morza) jakość potraw zdecydowanie przewyższa cenę, dodatkowo obsługa jest kompetentna i sympatyczna.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Adrian K
Zrecenzowano 19 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Nie jest to nie wiadomo jak dobra knajpa, ale rzeczywiście cena do jakości jest jak najbardziej Ok. Obsługa bardzo dobra. Dzieci 2 latek i 4 latka tez miały miejsce do biegania:)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, IgorW249

Rincon del Pescador — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa de las Americas, Arona

Byłeś(-aś) w Rincon del Pescador? Podziel się wrażeniami!