Playa de las Americas
Zrecenzowano: 10 września 2019

Zacznę od początku tj do hotelu dotarliśmy o godzinie 22:30 po czym zostaliśmy poinformowani że nie ma nic do jedzenia i możemy sobie zamówić pizze oczywiście odpłatnie mimo że było ALL do 23.

Pokoje ładne i duże ale ... sprzątanie to raczej wymiana ręczników i koniec , dostawka dla dziecka to wystające druty i wygięty materac potwierdzone w każdym praktycznie pokoju , wszechobecne karaluchy biegające po pokojach i hotelu.

Basen ahh ten basen naliczyłem 11 parasoli łącznie , woda w basenie brudna i to nawet bardzo i na koniec gratka sztuczna trawa dookoła basenu , chyba nigdy nie zapomnę tego smrodu ...

Kuchnia jak to kuchnia mimo braków warzyw praktycznie do każdego posiłku nie było źle choć można się bardziej postarać .

Bar kolejny dramat czasem w kolejce można stać po 20 min , napoje jak na niby 4 * automat i to słaby

Ogólnie hotel raczej nudny i słaby odradzam.

Dziękujemy, Piotr T
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Plusem jak i minusem jest usytuowanie hotelu 2 km od plaż i różnego rodzaju atrakcji (dla dorosłych) , ale za to cisza i spokój idealny dla rodzin z dziećmi. Pokoje (pokój dzienny + sypialnia) duże, codziennie sprzątane. Jedzenie bardzo dobre , obiady i kolacja zróżnicowane. W hotelu są 3 baseny, jeden dla dzieci oraz dwa dla dorosłych. codziennie odbywają się dyskoteki dla dzieci oraz dla dorosłych.
Na plus także darmowe wejścia do siam parku oraz zniżka dla dzieci na wejście do loro parku. Tylko trzeba pamiętać aby zrobić kopie x2 voucheru ponieważ zabierają jeden voucher na wejściu w poszczególnym parku.
Minus brak kolacji, poczęstunku dla osób przyjeżdżających w godzinach nocnych do hotelu.

1  Dziękujemy, Sebastian J
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Jestem obecnie w tym hotelu . 4 gwiazdki hotel rodzinny proszę was na takiej stopie jeszcze w swoim życiu nie byłem... w hotelu nie dzieje się nic w okolicy nie ma nic trzeba deptac 2km sklep zamykają o 20.
Przyjechaliśmy o 22 30 do hotelu kolacji brak Pan zaproponował zamówienie pizzy odpłatnie mimo że mamy all. Na 3 osoby butelka wody w pokoju A bary zamknięta nie da się kupić nic ...4 baseny zgadza się brodzik 2x2 basen duży ma z 15 m ten mniejszy 3 razy pod wodą na raz brałem A 4 nie widziałem. Animacje są tzn gdzieś są bo nie w tym hotelu .tu nie ma nic . Bar dramat .jedzenie w miarę mimo że jak na Hiszpanię brak np sałaty na śniadanie to trochę słabo pokoje ok duże i wygodne chodź z dostawki dla dziecka wystają druty i inne metale nieszlachetne . Hotel dostałem z polecenia i wierzcie mi zabije tego co mi to polecił dramat . Przede mną jeszcze 11 dni i nie wiem co będę tu robił jedynie siam ratuje sprawę

Dziękujemy, Anna T
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z Villa Mandi 26lipiec-3sierpien środek sezonu a tam cisza zero atrakcji animacje zaczynały się o każdego dnia o godzinę 22.00 i kończyły 23.00 poczym gasza światła i dobranoc, po 23 trzeba płacić za drinki, my akurat mieliśmy all inclusive ale też musieliśmy płacić śniadanie okropne o 10 rano była już tam pustka, kolacja(restauracja) otwierana była o 6.40pm gdzie w informacji napisane że 6.00. A co do drinków na all inclusive mamy tylko 3 do wyboru jeśli ich zabraknie powiedzą że nie ma i to wszystko, jeśli chcesz kupić to każdy drink 5euro w recepcji nie przyjemna kobieta strach podchodzić, chcieliśmy przedłużyć pokój o kilka godzin powiedziała że nie można bo ktoś przyjeżdża! Lepiej kupywac bilety z porannym powrotem bo może być taka sytuacja jak unas:/Pokoj był pusty aż do 7 wieczorem my byliśmy na lerzakach z dziecmi aż do godziny odjazdu czyli od 12.00-7.30 wieczorem, w recepcjinest lista atrakcji na każdy dzień przez całe 7dni widzieliśmy tylko 3 z ich a każdego dnia było aż 4 każde o innych godzinach, snak bar tosty z salami lub szynka lub paczki w czekoladzie.Za tv się płaci, pralnie, siłownię lub spa otwierają tylko jak ktoś zrobi booking wcześniej,w pokojach nie ma kawy mleka ani herbaty, o starter kit w łazience można zapomnieć wszystko trzeba brać ze sobą do hotelu 5*, ręczniki plażowe sejfy exstra trzeba płacić.Co do pokoji to bardzo ładne czyste zadbane Service pierwsza klasa, Staff przemiły. Gdyby nie wejście do Siam Parku w ofercie zanudzilibyśmy się Jeśli chcecie lerzec i się nudzić na swoich wakacjach to tylko w Villa Mandi. Ja ogólnie nie polecam tego miejsca.

1  Dziękujemy, Paulina K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VILLAMANDIGOLFRESORT, Director de Relaciones con Clientes, Villa Mandi Golf ResortOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2019

Hi Paulina K

We are sorry yout stay with us wasnt up to your standars. Our animation team works really hard to entertain our guest and they generally get really positive feedback and praise from most of our clients. We are sorry in your case their performance was not good.

On another hand, it is true that our all inclusive drink service is closed after 23:00. As it is stated in your information package from TUI Poland. As we are a family hotel with children, we think is an adequate time to finish service. The number of drinks included is not 3, there are many more options and unlimited refills on top of that but there are certain brands that are not included in this package. As is normal in most hotels with all inclusive.

We are sorry that you could not stay for longer in the day of your check out, but sometimes the volume of occupation makes it impossible to allow check out to prolong their stay. On the other hand, customers can use our luggage room to put their suitcases, courtesy shower to change and clean before they leave and use the swimming pool, restaurant and bar until the airport bus arrives.

Again, we are sorry your stay wasnt up to your expectations.

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Wiedziałem, że hotel jest daleko od wszystkich atrakcji na wyspie (2 kilometry od plaży) i świadomie się na to zaakceptowałem ale nie sądziłem, że tak mylące mogą być opinie podawane google jako najtrafniejsze.

W swoim życiu byłem już pewnie w 10 hotelach w Hiszpanii z ofertą All Inclusive i zdecydowanie do tego hotelu nie wrócę.

Jestem rozczarowany tym hotelem. Pokazywany jest on jako hotel 4-ro gwiazdkowy podczas gdy na samym wejściu do hotelu widnieją 3 gwiazdki i tylko tak należy na ten hotel patrzeć. Bardzo mały basen, w ciepłe dni przypada 1 osoba na metr kwadratowy, przy basenie 10 parasoli przeciwsłonecznych i więcej nie będzie. W zasadzie brak terenu zielonego. Brak wind, jeżeli ktoś jest osobą starszą lub niepełnosprawną to musi trzymać kciuki za pokój na parterze.

Najgorzej oceniam niestety restaurację i ofertę napoi w All Inclusive - przez 2 tygodnie serwowane jest to samo jedzenie dzień w dzień, serio, być może jak ktoś przyjedzie na tydzień to da radę wytrzymać ale 2 tygodnie stają się już koszmarem. Na śniadanie brak jest takich wyszukanych rzeczy jak sałata, nie było nigdy szynki hiszpańskiej, sardynek, ryba pod nazwą "fish" ta sama przez całe 2 tygodnie.

Napoje w All Inclusive ograniczone są minimum i wszystkie to marki lokalne, za taki rarytas jak piwo bezalkoholowe trzeba zapłacić.

Hotel nie ma też do dyspozycji gości podstawowych kosmetyków takich jak mydło czy szampon (pierwszy raz się z tym spotkałem) więc trzeba wszystko kupić na miejscu lub zabrać ze sobą.

Wszystko co napisałem jest autentyczne i mam porównanie z innymi hotelami w Hiszpanii więc zdecydowanie nie polecam.

PS. Żeby być obiektywnym na plus uznaję wielkość pokoi więc jeżeli ktoś przyjedzie na Teneryfę by posiedzieć w ciszy i spokoju w pokoju to w sumie czemu nie.

Dziękujemy, Warszawa123