“To się nazywa organizacjia”
H10 Conquistador — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
H10 Conquistador
Miejsce nr 20 wśród 59 hoteli w Playa de las Americas
Zrecenzowano 21 listopada 2015

Do hotelu przyjechaliśmy bardzo późno około 24.00 (o czym poinformowaliśmy hotel przy rezerwacji). Na recepcji czekało na nas wszystko co potrzebne do zameldowania i dwa pudełka z jedzeniem więc samo zameldowanie trwało dosłownie chwilę. Pokój na 8 piętrze z przepięknym widokiem na ocean. Duży balkon, spokojnie można usiąść we dwójkę i napić się kawy. Co do kawy, to niestety musimy dać wielki minus. Smakosze kawy śniadaniowej będą zawiedzeni. Kawa na śniadaniu dostępna tylko z automatu i trudno to nazwać kawą, raczej rozwodnionym napojem kawopodobnym. Drugim minusem jest brak wifi w pokojach. No ale to akurat jest napisane w recenzji hotelu. Tylko my zasugerowaliśmy się tym, że skoro wifi jest bezpłatne w pomieszczeniach ogólnodostępnych to w pokojach będzie ale płatne. Niestety nie, w pokojach brak. Nauczka dla nas: czytać ze zrozumieniem:-) Poza tymi dwoma mankamentami wszystko super. Lokalizacja niesamowita, porządek pierwsza liga, obsługa przemiła i pomocna, organizacja na najwyższym poziomie.
Tylko ta kawa......

Wskazówka dotycząca pokojów: Przepiękny widok z pokoju na 8 piętrze.
  • Data pobytu: listopadzie 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, M K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anabel G, Director de Relaciones con Clientes, H10 ConquistadorOdpowiedź udzielona 27 listopada 2015

Szanowny MK,

Dziękuję podzielić się swoimi doświadczeniami i jest nam przykro, że nie znaleźć kawę, jak chcesz.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że cieszył się wszystkie nasze usługi i udogodnienia.

Mamy nadzieję, że cię znowu widzieć.

Z wyrazami szacunku z Zespołu H10 Conquistador!

• Więcej języków

Zrecenzowano 17 listopada 2015

hotel fajny ale bez rewelacji jak na 4*. mielismy pokoj standart na 1 pietrze w opcji all inclusive. lodowka w pokoju pusta nawet wody nie bylo, pokoje b. ladne z duzym balkonem, czyste, zadbane, lazienka rowniez ok, czysto schludnie duzo miejsca. obsluga rewelacyjna zawsze smiechnieta, pomocna, bez zarzutu. drinki nie tylko z alkoholi lokalnych ale rowniez znane marki w opcji all inclusive. jedzenie bardzo dobre z duzym wyborem dan zwlaszcza na kolacje. o dziwo na kolacje wiecej potraw niz na obiad. wszystko b. smaczne i ladnie podane. sniadania moglyby byc bardziej urozmaicone ale bylism tylko kilka dni wiec nie przeszkadzalo nam to tak bardzo. z mojego punktu widzenia jedna rzecz do ktorej mozna sie przyczepic choc to chyba nie jest wina hotelu, bylismy tam w listopadzie 2015 i 95 % gosci to ludzie starsi 60 + no czulismy sie jak w senatorium w ciechocinku :) duzy minus jak na 4* brak wifi w pokojach, tylko w poblizu recepcji. spa indor pool i gym bylo nieczynne. kolo hotelu nie ma plazy piaszczystej. trzeba isc oklol 10 min co bylo nieco zaskoczeniem bo spodziewalismy sie ze plaza bedzie zaraz kolo hotelu. nie polecalbym go mlodym parom. okolica ladna, blisko miasta mozna korzystac z zycia nocnego :) ogolnie fajny godny polecenia

• Data pobytu: listopadzie 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, pawel b
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anabel G, Director de Relaciones con Clientes, H10 ConquistadorOdpowiedź udzielona 24 listopada 2015

Szanowny panie Pawel B,

Dziękujemy za danie nam opinii o swoim pierwszym pobycie w H10 Conquistador. Mamy madzieje ze w pełni wykozystali pañstwo.

Mamy nadzieje ze w pełni nacieszyli sie pañstwo naszym wyposazeniem i obsługą oraz nasza restouracja jak i wysmienitym jedzeniem i lokalizacją.

Oczekujemy szybkiego powrotu.

Z pozdrowieniami od calego personelu h10 Conquistador!

Zrecenzowano 21 października 2014

Mój pierwszy pobyt na Teneryfie w pięknym hotelu. Obsługa bardzo miła. Doskonałe jedzenie. Pokoje na pierwszych piętrach mogły by być nieco większe. Niestety trzeba uważać na rzeczy wartościowe. Nie zostawiać ich na wierzchu, bo w ten sposób zginęła mi ładowarka do telefonu. Prawdopodobnie Pan, który naprawiał lampę uznał ją za przedmiot niedziałający, służący do jej zasilania. Była w gniazdku obok. Nie udało mi się jej odzyskać mimo kilkukrotnej wizyty w recepcji. Hotel olbrzymi, 8 pięter, więc sporo gości tam przebywa. W sezonie wakacyjnym oblegany.
Ogólnie godny polecenia. Blisko do plaży i centrum.

Data pobytu: październiku 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, mszermer
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anabel G, Director de Relaciones con Clientes, H10 ConquistadorOdpowiedź udzielona 27 października 2014

Szanowny panie Mszermer

Dziękujemy za danie nam opinii o swoim pierwszym pobycie w H10 Conquistador. Bardzo nam przykro za to co sie stało z ładowarką do pañskiego telefonu,to dla nas nietypowe zajscie za ktòre chcemy jeszcze raz przeprosic. Mamy madzieje ze w pełni wykozystali pañstwo.

Oczekujemy szybkiego powrotu.

Z pozdrowieniami od calego personelu h10 Conquistador!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2013

Wracamy do niego co kilka lat to był nasz trzeci pobyt.
Położenie - bardzo dobre (przy promenadzie, blisko plaży).
Obsługa – bardzo miła.
Pokoje – czyste, łóżka wygodne.
Wyżywienie - bardzo smaczne (dużo owoców morza i włoskiej kuchni).

Wskazówka dotycząca pokojów: polecamy z widokiem na ocean na wyższych piętrach
  • Data pobytu: sierpniu 2013, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
2  Dziękujemy, Cezary R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Carlos M, Director de Recepción, H10 ConquistadorOdpowiedź udzielona 29 września 2013

Szanowny Panie / Szanowna Pani,

Prześlij nam swoje uwagi na temat pobytu.
Cieszymy się, że tak jak w przeszłości okazały się satysfakcjonujące i mamy nadzieję powrócić.
Do zobaczenia wkrótce

Zrecenzowano 21 lipca 2013

Zwiedzilismy juz kilka innych wysp i spalismy w roznych hotelach,ale ten zrobil na nas olbrzymie wrazenie. Obluga zawsze usmiechnieta i gotowa do pomocy. Hotel przepiekny i bardzo czysty. Jedzenie wysmienite i zawsze swieze. Mielismy pokoj na 7 pietrze (privilage) z widokiem na wielki basen i zarazem ocean. Jednym slowem urlop byl nieziemski,choc bylismy tylko we dwoje to nie nudzilismy sie ani chwili.

Wskazówka dotycząca pokojów: na wyzszych pietrach jest zawsze fajniejszy widok.all inclusive jest wskazane poniewaz jedzenie jest...
  • Data pobytu: lipcu 2013, podróż z ukochaną osobą
7  Dziękujemy, sebastian o
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Carlos M, Director de Recepción, H10 ConquistadorOdpowiedź udzielona 13 września 2013

Szanowny Panie,

Dzięki za komentarze.
Mamy nadzieję powitać Państwa wśród nas.
Pozdrawiam

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Playa de las Americas)
w odległości 0,5 km
H10 Las Palmeras
Nr 16 z 59 w lokalizacji Playa de las Americas
Liczba recenzji: 3 625
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w H10 Conquistador? Podziel się wrażeniami!

H10 Conquistador — dodatkowe informacje

Adres: Avenida Rafael Puig 36, 38660 Playa de las Americas, Teneryfa, Hiszpania
Numer telefonu:
Lokalizacja: Hiszpania > Wyspy Kanaryjskie > Teneryfa > Playa de las Americas
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr4 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Playa de las Americas
Nr6 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Playa de las Americas
Nr7 wśród najlepszych hoteli wypoczynkowych w miejscowości Playa de las Americas
Nr8 wśród hoteli na plaży w miejscowości Playa de las Americas
Nr10 wśród hoteli spa w miejscowości Playa de las Americas
Nr16 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Playa de las Americas
Zakres cen: 511 zł–1 244 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — H10 Conquistador 4*
Liczba pokoi: 485
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: H10 Conquistador. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
h10 Conquistador Hotel Playa De Las Americas
Tenerife Conquistador
h10 Conquistador Resort
Conquistador Hotel Tenerife
Hotel Conquistador Tenerife
Conquistador Tenerife

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?