Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

W hotelu spędzaliśmy rodzinne wakacje w lipcu 2019. Bardzo fajną rzeczą jest podejście całej grupy Iberostar do ekologii i praktycznie całkowite wyeliminowanie plasitku. Sam hotel nie należy do najnowszych, pokoje leciwe jednak czyste i codziennie sprzątane. Dostaliśmy pokój na 9 piętrze z widokiem na baseny i ocean.
Baseny czyste, codziennie rano ekipa sprzątała cały teren wokół basenów i około 8.30 można było rozpocząć wyścig do leżaków.
Animatorzy bardzo pomysłowo starali się umilić pobyt, organizowali różne zabawy i to na pewno na duży plus (w całej grupie była jedna Polka)
Jedzenie bardzo dobre, zróżnicowane i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla dzieciaków największą frajdą oczywiście była fontanna z czekolady.
Położenie hotelu jest fajne tzn. w miarę blisko plaż i małego portu (mariny) gdzie można było skorzystać z rożnych atrakcji wodnych. Jedyny problem dla tych bardziej leniwych to fakt iż hotel jest na górce czyli dojście na plaże fajne (bo z górki) ale powrót może być lekko męczący (szczególnie w dużym upale).
Obsługa hotelu bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i pomocna. W samym hotelu 75% gości to Brytyjczycy, trochę Francuzów, Niemców. Polaków bardzo mało. Na weekend zjechały 3 grupki Hiszpanów (sami panowie) i dość mocno imprezowali (przy restauracji na basenie) co mogło być kłopotliwe szczególnie dla dzieci.
Ogólnie pobyt bardzo udany, całość oceniamy bardzo dobrze.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach zwróconych w stronę basenów bardzo słychać wieczorne animiację.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, michal_z_rodzina5
Zrecenzowano: 4 marca 2019

Witam byliśmy w Iberostal Las Dalias od 23.02.2019 do 03.03.2019 przywitanie bardzo miłe z lampka szampana pokoj jak to pokoj w hotelu czego można oczekiwać tam sie tylko spi ale bardzo czyste sprzątane codziennie tak jak wymieniana pościel i ręczniki. Baseny i miejsca wokół basenów także czyszczone codziennie. Jedzenie każdy znajdzie cos dla siebie. Obsługa miła przyjazna bardzo pomocna doradzi w każdej sprawie.W barze przy basenach pracująca tam Polka Mariola przesympatyczna miła i uśmiechnięta na tyle na ile mogła poświecić czasu zawsze można było pogadać.Animatorzy dbają cały dzien o dobra zabawe samopoczucie klientów zawsze uśmiechnięci starający sie porozmawiać z każdym dają z siebie 100% siły i energi Gabriel instruktor fitnes przesympatyczny zawsze uśmiechnięty facet brawo dla niego dzieki niemu nasz urlop był udany, jego koleżanka Shannel która mówiła w kilku językach uzupełniała i wspierała cały zespół, ale trzeba powiedzieć ze cały zespół animatorów naprawde przesympatyczny, bez nich był by to zwykły hotel! Mi podobały sie ich tance przy basenie jak bym umiał tańczyć napewno bym to robił z nimi ponieważ każdy moze do nich dołączyć w każdej chwili! Wiec jeżeli wybierzecie ten hotel nie bądźcie nie śmiali bawcie sie razem z nimi! Dla dzieci prowadzą rożne zajęcia zabawy i konkursy. Dla dorosłych zabawy gry aerobik. Pamiętajcie hotel jak hotel moze byc rożny ale ludzie tam pracujący są bardzo ważni a w tym hotelu są naprawde przesympatyczny ludzie praca jest ich pasja wiec dają z siebie wszystko :) Hotel położony w super miejscu do płazy 10-15 minut spacerkiem, do Siam Parku który polecam z całego serca tez spacerkiem nie daleko,praktycznie po 2 stronie ulicy sklepy,blisko przystanek autobusowy! Wakacje udane zakochany w Teneryfie napewno tam wrócę do tego Hotelu

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, marekg82
Zrecenzowano: 28 lutego 2019

Bardzo czysty, zadbany hotel ze starającą się obsługą. Jedzenie super, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Obiekt jest trochę mniejszy niż wydaje się na zdjęciach. Położony jest kawalek od plaży, spacerem około 10-15min. Blisko do Siam Parku, sklepików, barów i dyskotek. Idealna baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Pokój codziennie sprzątany, czyściutko i przyjemnie. Polecam!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Agnieszkaa85
Zrecenzowano: 27 lutego 2019

Hotel troszkę stary ale naprawdę to ma niewielkie znaczenie. Obsługa perfekcyjna, wszyscy zawsze uśmiechnięci i gotowi do wszelkiej pomocy. Jakość jedzenia moim zdaniem doskonała (soki wyciskane do posiłku), tematyczne kolacje są uwieńczeniem prawie każdego dnia. Wszelkiego rodzaje alkohole dostępne cały dzień, bardzo często albo zawsze są firmowe. Między posiłkami burgery czy pizze prawie zawsze dostępne. Piwo, wino, szampan jak i woda dostępne cały czas w samoobsłudze (czyli samemu sobie nalewasz ). Po wymeldowaniu z pokoju pozwolono korzystać ze wszystkich udogodnień do czasu wyjazdu na lotnisko oraz wskazano zamknięte miejsce do przechowania bagażu. Zaproponowano także możliwość korzystania z prysznica przed wyjazdem.
Hotel położony kilkuminutowym spacerem od plaży. Basen hotelowy jak i leżaki były raczej puste ale to styczeń to chyba dlatego.
Wszędzie czyściutko, pokoje sprzątane każdego dnia przez bardzo miłe panie.
Dzieci były zachwycone tak hotelem jak i pokojem (mieliśmy dwa pokoje połączone co daje między innymi dwie łazienki).
Z czystym sumieniem polecam ten hotel, ja tam będę wracał!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, marcinkkielce
Zrecenzowano: 5 lutego 2019

To był nasz drugi pobyt w hotelu Iberostar Las Dalias. Wróciliśmy tam, bo podczas pierwszego pobytu nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. A drugi raz okazał się ... jeszcze lepszy. Hotel ma już swoje lata i to może być jedyny mankament, choć dla nas świadczy to o swoistym klimacie obiektu. Pokoje są zadbane i czyste, sprzątane bardzo dokładnie każdego dnia. Obiekt jest spory i wygodny. Bardzo kompetentna obsługa, zawsze miła i uśmiechnięta. Na największe brawa zasługuje kuchnia - jedzenie jest tam pyszne. Codziennie urozmaicone obiady lunche i kolacje. Te ostatnie każdego dnia mają inną odsłonę (kuchnia kanaryjska, meksykańska, owoce morza, sushi) Robią co mogą, żeby było smacznie, ciekawie i wyjątkowo. Podczas tygodniowego pobytu nie odwiedziliśmy żadnej restauracji na zewnątrz nie ze skąpstwa, ale właśnie dlatego, że żal było nie spróbować tego, co ma do zaoferowania hotelowa restauracja. Szeroki wybór napojów i alkoholi podczas posiłków oraz w barach. Z pewnością nie jest to all inclusive w wersji ekonomicznej. Kulinaria dla osób lubiących dobrze zjeść.
Codziennie widzieliśmy osoby tam zatrudnione jedzące posiłek - to ważna informacja, bo wiedzą, że posiłki są przygotowywane w dobrych warunkach.
Położenie hotelu też jest znakomite - obok centrum handlowego, blisko promenady. Obok znajdują się przystanki autobusowe, skąd odbierani są turyści na wycieczki fakultatywne. Siam Park, który również gorąco polecam, to zaledwie 10 minutowy spacer z hotelu.
Generalnie hotel polecam i nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu do tego obiektu w przyszłym roku.

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Kasia_2303