“Very good tradicional canarian food”
El Jardin de la Abuela — recenzja

El Jardin de la Abuela
Zarezerwuj stolik
śr., 24.07
20:00
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna cudowna. Inne dania wykonane po mistrzowsku. Jeśli lubisz lokalną kuchnię będziesz zachwycony.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Ewa K

Zrecenzowano 23 stycznia 2019

Świetna restauracja. Bardzo smaczne i świeże potrawy. Polecamy menu degustacyjne tapas. Ośmiornica tak miękka że rozpływa się w ustach. Pinchos z krewetką i avocado po prostu genialne. Desery a szczególnie pianka z owoców to bajka. Lekka, delikatna w smaku . Rewelacja. Nie szukaj zadętych restauracji dla snobów, jak chcesz dobrze zjeść w miłej atmosferze po prostu tu przyjdź.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, rentaxmax
Zrecenzowano 19 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne potrawy. Świetne mule oraz zupa z owoców morza (na zdjęciu ).
Bardzo przyjazna obsługa. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, PROVAX
Zrecenzowano 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

Połączenie smaków i oryginalność w tej restauracji nas pozytywnie zaskoczyło. Dodatkowy plus za pyszny sernik i piña coladę.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 265aniac
Zrecenzowano 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy z chłopakiem specjalnie do tej uroczej malutkiej knajpki. Zdziwiło nas ze jest tak mało ludzi. Jednak po przeczytaniu recenzji, nie chodziło tu na pewno o to, ze jedzenie jest złe. Wręcz przeciwnie! Jedzenie jest PRZEPYSZNE, świeże i idealnie doprawione! Ja zamówiłam ravioli ze szpinakiem i sosem serowym a mój chłopka languinii z owocami morza ( było ich bardzo dużo, krewetki były gigantyczne a małże świeżutkie!) to wszytko było idealnie doprawione bosko! Do tego knajpka jest prowadzona przez uroczą i uśmiechniętą parę super super! Jestem pewna, że będziemy tu przychodzić co wieczór na rozmaite tapas!
Nos encanta el jardin de abuela! ♥️
+ polecam sangrie bo jest bardzo dobra

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, aleksandraz955

El Jardin de la Abuela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa de las Americas, Arona
Arona, Teneryfa

Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie
Playa de las Americas, Arona

Byłeś(-aś) w El Jardin de la Abuela? Podziel się wrażeniami!