“Świetna ryba”

Mana 264
Zarezerwuj stolik
sob., 20.07
20:00
Nr 11 wśród 424 Restauracje (Playa del Ingles)
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam bo szukaliśmy miejsca gdzie można zjeść rybkę. Dużego wyboru może nie było jeżeli chodzi o ryby, ale grillowana lokalna biała ryba była świetna. Porcja duża i bardzo smaczna. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie, nie zdarzyło się nam przez cały wieczór żebyśmy sami sobie nalewali wino, przystawka w cenie, przystępne ceny. Warto odwiedzić :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, pawe_mM7825WT

Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super obsluga, miłe miejsce dla oka, troszkę mniej oblegane, ale za to z bardzo dobrym tapasem w porównywalnych cenach. Super drink.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, AdrianK4035
Zrecenzowano 7 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa. Warto znaleźć czas na kolacje w tym miejscu. Nam udało się dostać stolik dla 4 osób bez rezerwacji.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, 280kamila_
Zrecenzowano 4 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu bo to najlepiej ocenione miejsce w pobliżu naszego hotelu. Mieliśmy ochotę na szybką przekąskę. Zamówiliśmy krewetki na gorąco z czosnkiem i w grzybach duszonych i 2 kieliszki housowego wina. Wszystko było pyszne a housowe wino to była dobra crianza z Rioja... Wszystko super łącznie z obsługą jedyny minus to obskurna okolica centrum handlowego no i to miejsce napewno nie jest tanie żeby się najeść trzeba zostawić minimum 40 EURNA parę, mówię to w nawiązaniu do jednego $ na tripadvisor...

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Dariusz B
Zrecenzowano 8 stycznia 2017

Najlepsza restauracja w tamtym regionie, a lepszej Sangri nie piłem nigdy. Wybór tapasów bardzo bogaty a wszystko pyszne.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, shiho2017

Mana 264 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

San Agustin, Maspalomas

Byłeś(-aś) w Mana 264? Podziel się wrażeniami!