“Pysznie”
Mana 264 — recenzja

Mana 264
Rezerwuj z
Mana 264 nie ma wolnych stolików w wybranym terminie. Wybierz inny termin lub wyszukaj restaurację z wolnymi stolikami.
Wybrany czas już minął.
Nr 10 wśród 395 Restauracje (Playa del Ingles)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Scena barowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa. Warto znaleźć czas na kolacje w tym miejscu. Nam udało się dostać stolik dla 4 osób bez rezerwacji.

Dziękujemy, Kamila Ż

Zrecenzowano 4 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu bo to najlepiej ocenione miejsce w pobliżu naszego hotelu. Mieliśmy ochotę na szybką przekąskę. Zamówiliśmy krewetki na gorąco z czosnkiem i w grzybach duszonych i 2 kieliszki housowego wina. Wszystko było pyszne a housowe wino to była dobra crianza z Rioja... Wszystko super łącznie z obsługą jedyny minus to obskurna okolica centrum handlowego no i to miejsce napewno nie jest tanie żeby się najeść trzeba zostawić minimum 40 EURNA parę, mówię to w nawiązaniu do jednego $ na tripadvisor...

Dziękujemy, Dariusz B
Zrecenzowano 8 stycznia 2017

Najlepsza restauracja w tamtym regionie, a lepszej Sangri nie piłem nigdy. Wybór tapasów bardzo bogaty a wszystko pyszne.

Dziękujemy, shiho2017
Zrecenzowano 23 listopada 2016

Uważam, że to jedna z najlepszych knajpek z tapas na wyspie. Wszystko smaczne. To mało powiedziane. Pyszne !!! Polecam krokiety, nadziewane papryczki i omlet hiszpański. Obsługa bardzo miła i na wysokim poziomie.

Dziękujemy, Jan D
Zrecenzowano 27 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam tą knajpkę. Nie trzeba robic rezerwacji a jedzenie jest bardzo dobre. Polecam krewetki z czosnkiem oraz krokiety.

Dziękujemy, zgspox

Mana 264 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa del Ingles, Maspalomas

Byłeś(-aś) w Mana 264? Podziel się wrażeniami!