“Bardzo dobre Tapasy ale bzdurą jest że tu jest bardzo tanio 😊 ale warto 👍”
Mana 264 — recenzja

Mana 264
Rezerwuj z
Mana 264 nie ma wolnych stolików w wybranym terminie. Wybierz inny termin lub wyszukaj restaurację z wolnymi stolikami.
Wybrany czas już minął.
Nr 11 wśród 413 Restauracje (Playa del Ingles)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Scena barowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu bo to najlepiej ocenione miejsce w pobliżu naszego hotelu. Mieliśmy ochotę na szybką przekąskę. Zamówiliśmy krewetki na gorąco z czosnkiem i w grzybach duszonych i 2 kieliszki housowego wina. Wszystko było pyszne a housowe wino to była dobra crianza z Rioja... Wszystko super łącznie z obsługą jedyny minus to obskurna okolica centrum handlowego no i to miejsce napewno nie jest tanie żeby się najeść trzeba zostawić minimum 40 EURNA parę, mówię to w nawiązaniu do jednego $ na tripadvisor...

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Dariusz B

Zrecenzowano 8 stycznia 2017

Najlepsza restauracja w tamtym regionie, a lepszej Sangri nie piłem nigdy. Wybór tapasów bardzo bogaty a wszystko pyszne.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, shiho2017
Zrecenzowano 23 listopada 2016

Uważam, że to jedna z najlepszych knajpek z tapas na wyspie. Wszystko smaczne. To mało powiedziane. Pyszne !!! Polecam krokiety, nadziewane papryczki i omlet hiszpański. Obsługa bardzo miła i na wysokim poziomie.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, jand108
Zrecenzowano 27 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam tą knajpkę. Nie trzeba robic rezerwacji a jedzenie jest bardzo dobre. Polecam krewetki z czosnkiem oraz krokiety.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, zgspox
Zrecenzowano 10 maja 2016

W całym Yumbo to miejsce jest godne polecenia. Dobra tapas w każdej postaci. Obsługa szybka aczkolwiek jak byliśmy mieli chyba gorszy dzień bo spadały im talerze. Jedzenie i drinki bardzo dobre.

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, Pawel_md

Mana 264 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa del Ingles, Maspalomas

Byłeś(-aś) w Mana 264? Podziel się wrażeniami!