Reserva Natural Especial de Las Dunas de Maspalomas
Codzienne spacery przez pustynię

Ze względu na wulkaniczny charakter wyspy Gran Canaria wydmy pomiędzy Maspalomas a Playa de Ingles... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Magdalena P
Szczecin, Polska
Wydmy

Wydmy maspalomas to taki europejski odpowiednik Sahary.Bardzo fajne miejsce na spędzenie wolnego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 września 2019
Magdalena M
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 967)

Zrecenzowano: 5 września 2019

Wydmy maspalomas to taki europejski odpowiednik Sahary.Bardzo fajne miejsce na spędzenie wolnego czasu.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Spacery po wydmach coś pięknego. Rewelacja, szczególnie toples. Mozna sie pięknie opalić. Piasek parzy, polecam dobre klapki

Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przekroczę miejsce. Widoki jak z bajki. Piasek jak by płynął, dmuchany przez wiatr. Fenomenalne widoki i krajobrazy. Polecam.

Dziękujemy, Radzko
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne wydmy przypominające Saharę. Czysty piasek, piękne jaszczureczki, które tam żyją. Idealne miejsce na sesję zdjęciową.

Dziękujemy, Agnessa_Rod
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc na Gran Canarii warto tu przyjechać i zobaczyć to miejsce ja byłam i polecam, na wyspie polecam brać taxi są śmiesznie tanie w porównaniu do Polski

Dziękujemy, 140anetad