Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Hotel ma idealna lokalizacje 3 minuty od promenady obok hotelu restauracje sklepy w tym dwa znakomite spożywcze i przystanek autobusowy . Pokoje nowocześnie urządzone . Duży taras . Pyszne jedzenie .

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Ziz s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Flolaspalmas, Gerente, LABRANDA Playa BonitaOdpowiedź udzielona 4 lipca 2019

Dear Ziz,

Thank you very much for such a fantistic comment! It is a pleasure to read that you enjoyed your stay at the Hotel LABRANDA Playa Bonita and we all hope to welcome you back very soon!

Best regards,
Aisling Martin
Assistant Manager

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Polecam dobre jedzenie, polscy animatorzy, blisko plaży i w najpiękniejszym miejscu na wyspie. Doskonale połączenia, szeroki wachlarz ofert w hotelowej recepcji. Jako że nie latam dwa razy w to samo miejsce to tu bym odstal od wyjątku.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Sanczo200
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EVA D, Director de Relaciones con Clientes, LABRANDA Playa BonitaOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2019

Szanowny Sanczo,
Dziekujemy za tak bardzo pozytywna pana opinie, jest ona dla nas bardzo wazna.
Cieszymy sie ze pobyt w naszym Hotelu byl udany, ze zabrali pañstwo mile wspomnienia do domu  i mamy nadzieje ze kiedys jeszcze raz nas pañstwo odwiedza.

Z wyrazami szacunku.
Eva Dominguez.
Guest relations.

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Największymi zaletami hotelu są lokalizacja (bardzo blisko do oceanu) oraz jedzenie. Posiłki były urozmaicone, duży wybór, prawie codziennie były wprowadzane do menu nowe pozycje. Pyszna pizza, gotowanie na żywo, czekoladowa fontanna. Obsługa zawsze uśmiechnięta, bardzo pomocna. Widok z basenu na góry. W pokojach czysto, codziennie były sprzątane, balkon również. Wieczorami można było wyjść do licznych okolicznych knajp (w tym serwującej ostrygi o które na Kanarach nie jest tak łatwo) i sklepów/straganów z pamiątkami. Na nadmorskiej promenadzie codziennie można spotkać mieszkające w okolicy udomowione koty, które są przyjaźnie nastawione. Wieczorami codziennie można obejrzeć animacje/koncerty, szczególnie podobał nam się koncert pana wykonującego covery piosenek. Obok hotelu jest przystanek autobusowy z którego można pojechać do parku Palmitos (polecamy delfiny). Dzięki temu, że hotel jest podzielony na 4 okrągłe budynki w pokojach było cicho i spokojnie, ładnie utrzymany z zewnątrz i w środku. Polecamy :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na morze - niekoniecznie. Mieliśmy bardzo ładny widok z 2p, na basen i góry. W nocy cisza i spokój
Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Andrzej W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EVA D, Director de Relaciones con Clientes, LABRANDA Playa BonitaOdpowiedź udzielona 17 czerwca 2019

Drogi panie Andrzej,

Pozdrawiam

Eva Domínguez
Guest relations.

Zrecenzowano: 3 maja 2019

Dogodne położenie, blisko promenady nad oceanem, dość duże pokoje (byliśmy w 3 osoby i spokojnie powierzchnia wystarczająca), codziennie sprzątane, ładnie utrzymany duży teren wokół budynków, z basenem, palmami i in. roślinnością; bardzo dobre urozmaicone jedzenie; tuż przed sezonem (poł. kwietnia) nie czuło się tłoku, ale przed samymi Świętami Wielkanocnymi przyjechało bardzo wielu gości (gł. Anglicy, trochę Niemców) i zrobiło się dość tłoczno i głośno w restauracjach i przy barach, czy na basenie. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia tak z hotelu, jak i całej Wyspy.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Michal_C-1234
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EVA D, Director de Relaciones con Clientes, LABRANDA Playa BonitaOdpowiedź udzielona 7 maja 2019

Szanowny Panie Michal,
Dziekujemy za tak bardzo pozytywna pana opinie, jest ona dla nas bardzo wazna.
Bardzo dziekujemy w imieniu calego personalu hotelu LABRANDA Playa Bonita..

Best regards.
Eva Domínguez.
Guest relations manager.

Zrecenzowano: 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W 100% Polecam ten hotel
Nawet w innych hotelach 5 gw nie bylo tak swiezego i smacznego jedzenia oczywiscie mam tu na myśli jedzenie śródziemnomorskie a nie kotleta z kapusta. Obsługa przemila i uśmiechnięta. Pokoje codziennie sprzątanie. Wiekszosc to emeryci wiec jest spokojnie ale dla dzieci sa animacje w j polskim. Spory basen i przestrzeni wokół. Jedyny minus to slabe animacje wieczorem dlatego polecam hiszpanskie knajpki z muzyka na żywo. Blisko szerokij plazy i centrum

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, Michał S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EVA D, Director de Relaciones con Clientes, LABRANDA Playa BonitaOdpowiedź udzielona 10 lutego 2019

Szanowny Michal,

Z powazaniem.