“Polecam !”
West End Restaurant — recenzja

West End Restaurant
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wszystko w jak najlepszym porządku, jedzenie wyśmienite obsługa bardzo miła i wyrozumiała a ceny bardzo przystępne. Jak najbardziej polecam !

Dziękujemy, Mateuszszymanski

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super burgery wspaniała obsluga, polskie piwko. Byliśmy w West end 5 na 6 dni wakacji pozdrawiam gorąco cały personel.

Dziękujemy, damiankH2496SD
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Już trzeci raz tu i za każdym razem wszystko, pyszne, ładnie podane. Świetna atmosfera, widać ze przykładają się do pracy a jedzenie jest dopracowane. Polecam z czystym sumieniem!

Dziękujemy, allexk77
Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy Burger :) bardzo dobre, wypieczone mięso, czuć piec węglowy, obłsluga najlepsza na świecie. Polecamy każdemu, najlepszy Burger na gran canarii :) turyści ze Szczecina pozdrawiają panią kelnerkę z Łodzi :)

Dziękujemy, Mniammniam89

5 wielkich gwiazdek.

Dziękujemy, 565grzegorzk

West End Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa del Ingles, Maspalomas

Byłeś(-aś) w West End Restaurant? Podziel się wrażeniami!