“Polecam w 100%”

Nieomijajcie tego miejsca.
5 wielkich gwiazdek.

Dziękujemy, 565grzegorzk

Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie i miła obsługa :-) Polecamy. Na pewno wrócimy:-) warto odwiedzić :-) fajne wakacje na Gran canarii

Dziękujemy, Tom L
Zrecenzowano 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat, rewelacyjne jedzenie, naprawdę grzechu warte. Żona wzięła burgera wege, ja steka z polędwicy. Oba dania oszałamiające. Na pewno tu wrócimy. Pomimo wielu pozytywnych opinii od osób które maja 1 opinie (którym nigdy nie ufam) tym razem się nie zawiodłem. Z czystym sumieniem polecam.

Dziękujemy, Bartassw
Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy tu 2tyg na wakacjach. Trafiliśmy przypadkowo któregoś dnia i od wtedy jesteśmy praktycznie codziennie.

Genialna bruschetta oraz skrzydełka z kurczaka. Bardzo dobre hamburgery.
Mocno wyróżnia się vs okoliczne słabe jedzenie pod turystów.

PS - dodatkowo bardzo szybki internet i zakaz palenia przy stolikach o co trudno w kazdej innej knajpie w okolicy.

Bardzo polecam

Dziękujemy, Lech J
Zrecenzowano 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja ☺️ Jeśli chcesz dobrze zjeść to idealne miejsce :) kelnerki przeurocze :) Można napić się polskiego piwka :)

Dziękujemy, Patrycja L

West End Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa del Ingles, Maspalomas

Byłeś(-aś) w West End Restaurant? Podziel się wrażeniami!