“Pysznie i miło”
Pizzissima — recenzja

Pizzissima
Nr 8 wśród 78 Restauracje (San Agustin)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, przemiła obsługa, mocne drinki. Bardzo czysto i sympatycznie. Polecamy na milion % !!!

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Izabela K

Zrecenzowano 13 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniala lasagne, bardzo mili i sympatyczni kelnerzy, przyjemna atmosfera. Czego chcieć więcej? Na pewno wrócimy.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, kamelka-mk
Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

Dwie pizzę i wino - Ok 30 e. Bardzo smacznie. Ciasto cieniutkie i chrupiące, dużo owoców morza we Frutti do mare. Obsługa bardzo miła. Myślę, że dwiema pizzami mógłyby się najeść trzy osoby :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, kachzdredowany
Zrecenzowano 8 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre wloskie jedzenie w rosądnej cenie. Polecam spaghetti z owocami morza cena ok 9 euro. Pozotale dania w granicach 7. Fajna obsluga. Mogę tylko polecić.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Arek b
Zrecenzowano 30 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne ceny, miła obsługa, pyszna pizza włoska. Taka, jaką jadałam na Sycylii :) Świetne Bruscetto oraz DOMOWY Aperitiv choć troszkę za mocny ale to dla większości będzie na + :)

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, annakT9750TA

Pizzissima — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

San Agustin, Maspalomas

San Agustin, Maspalomas
Playa del Ingles, Maspalomas

Byłeś(-aś) w Pizzissima? Podziel się wrażeniami!